Варіанти мелірування на середнє волосся 2018

Мелірування не втрачає актуальності завдяки стрімкому перетворенню початкової техніки в найскладніші і унікальні технології фарбування прядок в різні по кольоровій палітрі відтінки. Своєрідності сприяють варіації з густотою пофарбованих прядок, схемою фарбування і відступом від коренів.

bab43c6901b27e443053b2279579042fВ тренді цілий ряд варіантів модного фарбування волосся помірної довжини, біля витоків яких було мелірування — це брондування балаяж, шатуш, тигрове око і омбре. Цілий список вражаючих переваг мелірування і його похідних для середньої довжини шевелюри забезпечує йому топові позиції серед методик фарбування:

• по-перше, без кардинальних рішень можна оновити імідж;
• по-друге, слід в обов’язковому порядку скористатися ефектом омолодження цієї процедури;
• по-третє, шевелюра візуально збільшиться в об’ємі;
• по-четверте, часті візити до майстра необов’язкові, адже специфіка техніки довго зберігає ефект;
• по-п’яте, спосіб доречний для жінок будь-якого віку.

Для середнього волосся підійдуть всі відомі на сьогоднішній день техніки такого різновиду фарбування. Є свої особливості застосування методики та підбору палітри фарб. Наприклад, на темне русяве волосся ідеально підійдуть такі кольори: коричневий, коньячний, мідний морозний каштан, медовий, світло-пшеничний і золотисто-пшеничний. Вражаючий результат показує балаяж на темне волосся. Для мелірування світлої гами русявого волосся підбирайте сріблясті, платинові, попелясті і золотисті тони. Руде волосся виграшно виглядає з кавовими, карамельними, персиковими нотками, палітрою від сріблястого до темного каштана.