Ванна кімната у морському стилі

Ванна кімната у морському стилі створює неповторне відчуття свіжості та спокою, відтворюючи занурення в атмосферу роматники водної стихії. Серед зимових холодів, літньої спеки і осінніх дощів так хочеться прийти додому і потрапити в спокійний куточок. Створюючи у ванній кімнаті інтер’єр у морському стилі, можна легко цього досягти.

jhome052Ванна у морському стилі з мінімальними витратами

Якщо ваша ванна виконана в класичному стилі, то створити в ній морську тематику можна, просто додавши кілька нових елементів, не переймаючись складним ремонтом. Достатньо купити аксессуары для ванной комнаты в магазині і розставити їх на дзеркалах, шафах і поличках.

Морський стиль зручний тим, що не вимагає особливих вкладень. Для нього не знадобиться установка ванни на левових лапах або заміна сантехніки. Можна лише додати кілька яскравих акцентів. Меблі і дзеркала можна прикрасити яскравою різнокольоровими камінчиками.

Підбираємо аксесуари

На стіни ванної (якщо дозволяє площа) можна розвісити стилізовані якорі, гачки для рушників у вигляді дельфінів і рибок. Цікаво виглядає мозаїка і плитка із зображенням морського життя.

Підберіть різні дрібниці, які нагадують про море. Це можуть бути мильниця і стаканчики для зубних щіток, стилізовані під морські зірки. Якщо скористатися готовими наклейками, які легко можна знайти в магазинах, то на стінах вашої ванної будуть плавати різнокольорові рибки. Підлоговий килимок також потрібно підібрати підходящого кольору — відтінок морської хвилі або темно-синій насичений колір ідеально впишуться в інтер’єр.

Краще, якщо загальна колірна гамма ванної кімнати буде виконана в біло-блакитних тонах, розбавлених жовтими плямами. Вибирайте рушники яскравих, свіжих тонів, наприклад, трав’яного зеленого або оранжевого.

Освітлення

Світильники у ванній кімнаті, виконаній у морському стилі, повинні поєднуватися з іншими предметами інтер’єру. Краще всього підійдуть білі і жовті кольори, а форма світильника може бути різною. Цікаво буде виглядати настінний світильник у вигляді зістареної гасової лампи.