Вакуумний масаж від целюліту

Проблемою багатьох сучасних жінок є целюліт. На боротьбу з ним йде багато сил і часу, а він все одно з’являється. Багато хто намагається позбутися целюліту в домашніх умовах. Вони самостійно роблять антицелюлітний масаж медом або банками. Звичайно, ці способи є досить ефективними, однак у запущених випадках вони слабо допомагають. Крім того, самостійно складно дістатися до всіх проблемних зон.

vakuumnyj-massazh-ot-celulitaОдним з дієвих способів боротьби з обридлою «апельсиновою кіркою» є вакуумний масаж від целюліту. Його можна проводити вручну і за допомогою спеціального апарату. Природно апарат діє набагато швидше, ніж ручний масаж. Дія вакуумного масажу, спрямована на руйнування великих підшкірних утворень. Його проводять за допомогою різних насадок, які дбайливо всмоктують шкіру. Апарат контролює ступінь всмоктування, а масажист переміщує насадки по проблемних місцях круговими рухами. Даний масаж ґрунтується на принципах рефлексотерапії, які стверджують, що тіло розділене на зони, тісно пов’язані з роботою внутрішніх органів. Тому вакуум, з допомогою якого здійснюється масаж, діє і на шкіру і на активні точки. В результаті даний масаж має місцевий і загальний оздоровлюючий ефект.

Між іншим, якісні аппараты для массажа ви можете придбати на сайті venko.com.ua вже сьогодні!

Вакуумний масаж від целюліту в косметології
Вакуумний масаж активно застосовують в косметології для усунення целюліту на задній частині в області стегон і сідниць. В результаті цієї процедури відновлюється пружність шкіри, розсмоктуються рубцеві тканини, тонізуються м’язи і так далі. Завдяки цьому вакуумний масаж незамінний для моделювання фігури. Для посилення ефекту перед початком шкіра змащується антицелюлітним кремом або олією. У зоні впливу вакууму утворюються особливі біоактивні речовини, які називаються ензими. Вони стимулюють в організмі обмінні, імунні та відновлювальні процеси. Такий же ефект досягається коли проводиться антицелюлітний масаж банками.

Якщо додати до вакуумного масажу антицелюлітне харчування і заняття спортом, можна швидко позбутися від грубої «апельсинової кірки». Крім того, вакуум надає сильну детоксикуючу дію. При проведенні вакуумного масажу відбувається виділення потових і сальних залоз, у складі яких є ацетон, сечовина і солі. Всі ці речовини в певних концентраціях є токсичними для організму.