Вакуумна чистка обличчя

Чистка шкіри — це необхідна процедура, для того що б шкіра довше залишалася молодою і здоровою. Вакуумна чистка обличчя одна з процедур, яка справляється з цими завданнями якнайкраще. У чому полягає процедура. Перш за все, варто сказати, що проводять її за допомогою спеціальної трубки і вакууму. Під впливом якого, із заздалегідь відкритих пор витягають весь вміст. Процедура безболісна і нетравматична, не дивлячись на її опис. При її проведенні зазвичай не проявляються подразнення, при цьому тонус шкіри підвищується, покращується кровообіг верхніх шарів шкіри, поліпшується лімфодренаж.

1423819397_1418735506_25Вакуумна чистка обличчя проводиться за наявності вугрового висипу (тільки ні в якому разі, не на стадії запалення), при забитих порах (чорних крапках) та інших забрудненнях.

Перш ніж проводити процедуру вакуумної чистки обличчя, як уже згадувалося потрібно підготувати шкіру. Для цього необхідно за допомогою звичних для нас косметичних пінок, або лосьйонів зняти залишки макіяжу і розкрити пори. Пори розкриваються за допомогою, так званих розігріваючих кремів. Вакуумна чистка обличчя проводиться, як уже говорилося раніше за допомогою трубки, на кінці якої є присоска. Цією присоскою водять по ділянках шкіри, де потрібно провести чистку. Робити це потрібно повільними круговими рухами, періодично промиваючи трубку і присоску в дезинфікуючому розчині.

Така чистка показана при жирній щільній шкірі. Але не варто сильно радіти і думати що це рішення ваших проблем з чорними крапками. Якщо на шкірі є ділянки, на яких присутні глибокі забруднення, то така чистка не завжди може допомогти. Тоді її просто необхідно доповнювати механічним чищенням, що б результат був більш задовільним. Заключним етапом вакуумної чистки, є звуження пор і додаткова чистка шкіри. Для того що б звузити пори використовують знову ж спеціальні маски, а також дарсонвалізацію і кріомасаж.

Але, не дивлячись на те, що процедура безболісна і нетравматична, для її використання є і протипоказання. Перш за все, це чутлива шкіра, тому як може з’явитися подразнення і припухлості. Так само не рекомендовано застосовувати такий спосіб чистки при наявності розширених судин, тому як процедура може викликати розрив стінок судин і на обличчі з’являться синці і невеликі гематоми.

Крім того що вакуумна чистка підходить для очищення шкіри обличчя, її можна застосовувати і для зони декольте і спини.