Вагітність: як визначити самостійно?

Жіноча мрія стати мамою, але не кожній жінці дається з легкістю завагітніти, що може бути наслідком різних проблем. Якщо з’явилася затримка, то з нею приходить надія, що недовго залишилося чекати до появи бажаного малюка.

bakterialnyy-vaginoz-ne-otnositsya-k-venerologicheІ як же визначити довгоочікувану вагітність?

Деякі обставини не дають можливості жінці звернутися до лікаря-гінеколога для встановлення факту вагітності, в таких випадках необхідно звернути особливу увагу на поведінку організму. З самого початку організм починає подавати перші ознаки довгоочікуваної події. Слід зазначити, що в організмі жінки, у зв’язку настанням вагітності, починають протікати значні зміни, не помітити які просто нереально.

Перші і явні ознаки допоможуть в питанні як визначити вагітність без тесту.

Ознаки вагітності:

• Молочні залози починають поступово набухати, при підвищеній чутливості і з хворобливими відчуттями, може спостерігатися збільшення грудей в розмірах. Але цей момент не є очевидною ознакою, факту настання вагітності, так як подібні ознаки відповідають настанню менструального циклу.

• До основних ознак можна віднести зміну пристрасті до звичних і улюблених продуктів харчування. З’являється негативна реакція до тютюнового диму, кухонних ароматів, також до запаху парфумів.

• Також зміни відбуваються з боку характеру: раптова зміна настрою, навіть якщо дівчина спочатку була доброзичливою і спокійною, то раптом змінюється на нервову і дратівливу. Це легко пояснюється зміною гормонального фону.

• Прояв токсикозу з його ознаками сильного відчуття нудоти і блювоти — один з основних і головних супутників «цікавого» положення на початкових етапах розвитку плода.

• Тяжкість в нижній частині живота і попереку, що супроводжуються дискомфортом і сильними болючими відчуттями.

І звичайно, не варто упускати тест на вагітність, найпопулярніший спосіб.

Кілька цікавих і простих народних способів:

 

  • Із застосуванням йоду. Буде потрібна невелика ємність наповнена сечею, далі капаєте одну краплю йоду, при повному розчиненні йоду — тест негативний, а якщо крапля залишилася на поверхні — відповідно, позитивний.
  • З використанням харчової соди. Також знадобиться невелика ємність з сечею, потім додається чайна ложка соди, якщо в процесі реакції спостерігається шипіння соди — це негативний результат, при випаданні соди в осад — вітаємо вас з позитивним результатом.