Вагітність: в очікуванні малюка. Частина 1

За твердженням сучасних лікарів — спосіб життя майбутньої матері і те, як протікає вагітність прямо зумовлюють якість життя дитини.

pregnant-2230Всі не раз чули про радість материнства, про те щастя, яке відчуває матір при появі маленької людини на світ, але в реальності протягом дев’яти місяців вагітності жінки стикаються з численними труднощами.

Найперше, з чим стикається майбутня матуся — це токсикоз. Нудота і запаморочення характерні для першої половини вагітності. З нудотою можна боротися частими перекусами. Наприклад, носити з собою термос з чаєм, домашні сухарики, яблука, бутерброди, печиво тощо. На випадок запаморочення потрібно весь час тримати при собі пляшечку з нашатирним спиртом. Деякі також радять «Золоту зірку» — в’єтнамський бальзам.

Потрібно заздалегідь продумати важливі події сімейного життя і все співвіднести з найголовнішою подією — народженням вашого малюка. Якщо в сім’ї планується ремонт, якісь поїздки, шкільні заходи старших дітей, слід до всього підготуватися завчасно. Одяг для вагітних повинен відповідати сезону і його краще підготувати заздалегідь, враховуючи живіт, взуття обов’язково повинне бути на низькому каблуці і неслизькій підошві. Майбутня матуся повинна себе берегти.