Вагітність і краса

Найважливіший крок у житті жінки — прийняття рішення про народження дитини.

cc09a6З вагітністю життя жінки змінюється кардинально. Тепер ритм життя буде визначатися не власними бажанняим, а користю для дитини. Якщо вагітність не перша, то мама вже має досвід. А якщо жінка вагітна в перший раз, доводиться шукати відповіді на багато питань. Одне з актуальних питань — як зберегти фігуру під час вагітності, і як повернути ті об’єми, які були до вагітності.

Складно сказати, як саме зміниться зовнішність жінки в період вагітності. Багато що залежить від спадковості. Однак є деякі моменти, на які все ж варто звернути увагу. По-перше, чи варто міняти звички харчування. Багато лікарів стверджують, що при вагітності варто обмежити вживання продуктів, потенційно алергенних, в першу чергу, мед, горіхи, цитрусові, помідори. Але в подальшому, коли дитина з’являється на світ, мами відзначають, що нагодувати дитину продуктами, які не їла мама під час вагітності, практично неможливо. Тому розумно, що багато лікарів радять вагітним їсти всі продукти, але у невеликих кількостях. Адже крім усього іншого, це дасть організму можливість отримувати більше натуральних вітамінів.

До речі, вас можуть зацікавити обои для рабочего стола, якщо ви хочете змінити шпалери на своєму робочому столі.

Наступне питання — застосування косметичних засобів. Багато жінок не фарбують і не стрижуть волосся, а також не нарощують нігті. Все це, в більшій мірі, відноситься до забобонів. Єдиний аспект, на який звертають увагу лікарі, це те, що косметика не повинна містити гормонів. Якщо косметичні засоби якісні, то макіяж і фарбування волосся навряд чи здатні нашкодити плоду в період вагітності.

Ще одна проблема — це набрані кілограми і зайві сантиметри, в основному, через зайву шкіру після пологів в області талії. Ця проблема досить легко вирішується, якщо протягом всієї вагітності користуватися оліями для тіла. Необхідно використовувати засоби з вітаміном Е, який робить шкіру еластичною, запобігаючи появі розтяжок і прискорює процес підтягування шкіри. Звичайно, якщо не займатися спортом, то зайва вага швидко не зникне. Тому краще молодим мама більше гуляти з дитиною на свіжому повітрі.