Вагітність: чарівна мить

Вагітність — це найважливіший період в житті кожної жінки. Вона приносить в життя майбутньої матері дуже багато питань і тривог. Кажуть, що жінка стає справжньою, пройшовши цей нелегкий шлях. Організм майбутньої матері змінюється докорінно. З’являтися зміни настрою, змінюється фігура, а іноді навіть зовнішність, але жінки все одно йдуть на цей серйозний крок. У цей хвилюючий і важливий період відбувається повна підготовка, щоб зустріти малюка.

motherhoodЗвичайно організм жінки піддається сильному стресу в цей період. Дуже добре, якщо це запланована вагітність, мати готуватися морально і фізично, вживає вітаміни, відмовляється від екстремального проводження часу, від шкідливих звичок.

Майбутня мама заводить календар в якому вона зазначає видимі зміни свого організму і самопочуття. Малюк розвивається в утробі матері. Тільки подумайте, як закладена природа, яка місія у жінки на цій планеті.

З давніх-давен вчені прийшли до висновку, що малюк на ранніх термінах вагітності все чує. І навіть розрізняє голос матері, тому лікарі радять побільше спілкуватися з дитинкою. Дуже корисно включати малюкові якусь класичну музику, це сприяє поліпшенню кровообігу, спокою.

Підготовка до самого відповідального процесу є просто необхідною. Гімнастика для вагітної жінки не тільки корисна, а й необхідна для здоров’я мами і майбутньої дитини. У багатьох випадках у жінки, яка була фізично активною, пологи проходять без ускладнень і на багато швидше та легше. Також не малу роль в цій нелегкій справі відіграє харчування вагітної. Важливо отримувати необхідні для дитини і для себе вітаміни і підтримувати в нормі імунітет. Порушення харчування на різних термінах вагітності, можуть привести до погіршення стану плода. Потреби організму вагітної жінки в білках, жирах, вуглеводах і мінералах зростають. І з огляду на всі складнощі цієї нелегкої місії жінка зважується на цей подвиг. Не побоюся назвати це саме так!

Пологи — це завершальний етап вагітності, він дуже хвилюючий. До нього потрібна особлива підготовка. Деякі матусі хочуть, щоб був присутнім чоловік, вони відчувають себе з ним більш захищеними. Це бажання індивідуальне. Але в тому чи іншому випадку жінка дуже переживає.