В яких випадках потрібен споживчий кредит?

Напевно, кожна людина стикалася з ситуацією, коли терміново потрібно купити досить дорогу річ, а грошей не вистачає. Багато хто подумає, що потрібно просто трохи почекати і накопичити потрібну суму. Але, що робити, якщо, наприклад, зламався холодильник в літню пору. Доведеться брати споживчий кредит. Це особлива банківська послуга, яка полягає в тому, що клієнту видають певну суму для покупки дорогих товарів.

KreditovanieЛюдина зобов’язується повернути гроші у встановлений термін з урахуванням відсотків. Як правило, запорукою угоди є сам товар. Сьогодні споживчий кредит можна оформити, купуючи товари у звичайному або інтернет-магазині. Як правило, від вас не зажадають великої кількості документів. Зазвичай потрібен паспорт та ідентифікаційний код. Довідка про доходи, в більшості випадків, не потрібна. Варто відзначити, що багато великих банків пропонують споживчі кредити, умови яких не вимагають внесення першого внеску в день покупки.

Ви взяли кредит і тепер коллекторы угрожают вам? Перейдіть на форум mfoforum.com, на якому ви можете знайти багато корисної інформації стосовно цього.

Потрібно враховувати, що споживче кредитування відрізняється досить високими процентними ставками. Деякі недобросовісні гравці заманюють клієнтів, пропонуючи безвідсоткові кредити. В такому випадку, потрібно бути дуже уважними, так як послуга оформлення такого споживчого кредиту може коштувати 30-50% від вартості самого товару. Практика показує, що найвигіднішими є споживчі кредити з відкритою процентною ставкою. Потрібно розуміти, що жоден банк не дасть в користування гроші просто так.

Як правило, така банківська послуга потрібна, коли вартість необхідного товару перевищує щомісячний дохід людини, а заощаджень на даний момент немає. Часто люди користуються споживчим кредитуванням, коли товар потрібен терміново або якщо є інформація, що через деякий час вартість товару може значно зрости. Оформляти кредит потрібно на такі товари, вартість яких ви зможете вчасно погасити. Банки дуже строго карають за прострочення. Крім того, несвоєчасна оплата, може значно ускладнити отримання кредитів в подальшому.