Догляд за біжутерією

Сьогодні багато жінок мають у своєму арсеналі біжутерію. Адже її демократична ціна дозволяє купляти прикраси без великих витрат.

140718195943Різноманітність біжутерії задовольнить потреби і смаки будь-якої представниці прекрасної статі, а якість дозволить носити її досить тривалий час. Але щоб ваші колечка, браслети та інші прикраси прослужили вам якомога довше, за ними необхідно правильно доглядати.

Жінкам варто знати основних ворогів будь-якої біжутерії. До них можна віднести туалетну воду, лак для волосся та інші засоби для укладання волосся, дезодорант, морську і хлоровану воду.

Правильний догляд за біжутерією

Подібні прикраси необхідно зберігати окремо одна від одної, щоб вони не стикалися одна з одною. Для цього можуть бути використані невеликі мішечки, скринька з безліччю відділів. А ось целофанові і пластикові пакети для цієї мети не рекомендується використовувати, оскільки через непотрапляння повітря в них вироби можуть потемніти. Завдяки акуратному зберігання ви зможете уникнути різних пошкоджень своїх прикрас.

Щоб уникнути деформування і пошкодження сережок, перснів, браслетів і кольє, їх слід знімати перед сном. Одягати ж необхідно тільки після того, як ви будете повністю одягнені. Намагайтеся не допускати тертя виробу до сумочки.

Біжутерію не можна піддавати впливу високих температур, тому перед походом на пляж, в сауну або лазню її варто завчасно зняти, щоб не забути.

Свої прикраси необхідно також періодично чистити. Для цього можна використовувати розчин води з милом або шампунем. На склянку проточної води знадобитися всього лише дві-три краплі шампуня.

Нехай ваші прикраси завжди будуть красивими та доглянутими, доповнюючи ваш образ і підкреслюючи вашу індивідуальність.