Уві сні приснилася вагітність – до чого готуватися?

Кожна людина хоча б раз у житті бачила сон. Сни є невід’ємними супутниками нашого життя. Але що ж вони собою представляють насправді? Вчені всього світу до цих пір не можуть дати однозначної відповіді на це питання. Між тим дуже багато сучасних людей вірять в те, що сни можуть бути віщими і відкривають для них завісу таємниці їх майбутнього. Як би там не було, «картинки» відтворені підсвідомістю, дійсно можуть нас про щось попереджати. Можливо, щось застерігає вас від біди або хоче, щоб ви більш уважно поставилися до тих чи інших аспектів свого життя. Далі в статті ви дізнаєтеся про те, до чого уві сні сниться вагітність.

136303225Сни можна тлумачити по-різному. В даний час існує величезна кількість різних сонників, тлумачення яких істотно відрізняються або суперечать один одному. В даному випадку людина сама вирішує, у що їй вірити, а в що – ні.

Якщо вірити соннику Девіда Лоффа, то насправді вагітність може приснитися абсолютно будь-якій людині, незалежно від її статі і віку. Якщо молодій дівчині або хлопцю присниться вагітність, то це символізує їх перехід від юнацтва до статевої зрілості.

Багато представниць прекрасної статі мріють стати матір’ю ще з самого раннього віку. Вагітність, яка приснилася незайманій дівчині, яка з певних причин не може стати мамою найближчим часом, може сигналізувати про те, що вона готова до продовження роду на підсвідомому рівні.

Є думка про те, що сни про вагітность можуть бути пов’язані з менструальним циклом. Так, якщо дівчині, яка живе активним статевим життям, але не хоче найближчим часом ставати матір’ю, сниться вагітність, то це може бути результатом «накручування». Якщо у жінки трапляється затримка, то вона мимоволі починає побоюватися небажаної вагітності.