Увага: невдалий шлюб небезпечний для вашого здоров’я!

Коли взаємини в сім’ї погіршуються, буває, що краще піти, ніж залишитися. Стан шлюбу впливає не тільки на емоційний стан подружжя, а й на фізичний. Особливо для милих жінок.

14043191ab8bb5a1b37f07bb1d6a45cfОдружені люди в цілому здоровіші. До речі, відомо, що одружені чоловіки живуть на 10 років довше за своїх неодружених товаришів. А ось у жінок такої тенденції не спостерігалося. Але самого факту шлюбу недостатньо: важливою є якість шлюбу. Вчені встановили, що люди з підвищеним кров’яним тиском в хорошому шлюбі могли знизити його, під час спільної діяльності з подружжям. А ось в поганому шлюбі, кров’яний тиск людей підвищувався в присутності їх подружжя.

Жінки особливо сильно реагують на проблеми у взаєминах. Вчені встановили, що у жінок-молодят погіршується імунна система, якщо є проблеми в шлюбі. Такі жінки частіше хворіють, ніж ті, які живуть щасливо в шлюбі.

Звідси висновок: хочете жити довго і мати міцне здоров’я, шукайте партнера, який не буде тріпати вам нерви все життя. А якщо Ви вже перебуваєте в шлюбі, то або постарайтеся поліпшити ваші взаємини з другою половинкою або женіть геть, адже Ваше здоров’я важливіше!