Утеплена куртка для жінок

Природно можна виглядати модною і красивою в той час, коли настає зимовий період і термометр показує температуру нижче нуля.

1000349071569_14716232803Для такого випадку багато кутюр’є придумали куртку утепленого типу, яка буде захищати від морозу та інших погодних «капостей». Подібний варіант відмінно гріє в холодну погоду, а також прекрасно змагається по своїй витонченості, приміром, з легким плащем. Фасонів утеплених курток також придумано дуже багато. Але як вибрати саме ту модель, в якій буде досить комфортно і тепло?

Є кілька моментів, яким слід приділити певну частину своєї уваги:

Довжина
Яка ж куртка краща довга чи коротка? Дане питання не покидає голови багатьох представниць прекрасної статі. Однак тут нічого думати. Для себе слід відразу вирішити, за яких погодних та інших умов ви будете її носити і тоді всі сумніви пройдуть самі собою. Якщо ж ви, наприклад, дуже любите їздити на автомобілі або ж просто ваш темп життя дуже активний, то кращого варіанту, ніж спортивна куртка, вам просто не знайти. Якщо ж по своїй суті вам часто доводиться бути на вулиці, тоді слід купувати утеплену та довгу куртку.

Зверніть увагу, що купить женские куртки оптом ви можете на сайті www.zemal.com.ua за низькими цінами.

Розмір
Не слід забувати про підходящий вам розмір. Якщо брати річ, яка буде сидіти ідеально, то є ризик замерзнути, так як нічого товстого одягти під таку куртку вже не вийде. Також, слід зазначити, що в таких варіантах є щільна підкладка, яка може скувати ваші рухи, якщо буде відсутній запас, що може призвести до розриву одягу по шву.

Верх куртки
Природно, що шкіра або ж хутро будуть виглядати більш естетично. Але варто подумати і про те, що плащівка, а також щільна тканина пальтового типу теж не найгірший варіант. Подібна модель буде більш практичною, а вартість її на порядок нижчою.

Утеплювач
Як утеплювач, найчастіше застосовують пух натурального походження, шерсть, синтепон, холлофайбер та інші матеріал штучного походження. Під час підбору куртки, слід уточнити такий момент, як наповнювач. Якщо він натуральний, то у нього хороші властивості теплоізоляції, але попрати в машинці виріб вже не представиться можливим. Вам знадобиться хімчистка. З штучними утеплювачами куртки легко перуться в пральних машинках з допомогою найпростішої програми. Буквально через тридцять хвилин ви отримаєте чистий і напівсухий виріб.