Устаткування яке було в експлуатації

З кожним роком, бізнес в сфері громадського харчування стає все більш популярним. При цьому, підприємцям важливо виділятися серед інших. Власники створюють незвичайний дизайн закладів, підбирають відмінний обслуговуючий персонал, придумують нові «фішки» для відвідувачів. І одне з найголовніших — формують меню для частування гостей найсмачнішими стравами. Щоб кухаря могли реалізувати Ваші ідеї потрібно різноманітне професійне обладнання. Але вартість нових агрегатів досить висока. Вихід завжди є — можна недорого купити вживану техніку.

Потримане обладнання, яке пропонує Торгоборуд багато в чому не поступається новій техніці. Усі позиції проходять контрольне тестування за експлуатаційними характеристиками. Компанія займається викупом бу обладнання тільки з об’єктивних причин:

 1. Якщо попередній власник закриває підприємство;
 2. У разі реорганізації приміщень;
 3. При скороченні виробничих ліній;
 4. Коли змінюється меню або концепція кухні і старі прилади не підходять за специфікою роботи.

Торгоборуд поставляє різне устаткування бу для ресторанів, барів, піцерій, фаст-фуду, готелів, їдалень та магазинів. В інтернет-каталозі Ви можете вибрати:

 • теплове обладнання б / у (плити, жарочні поверхні, пароконвектомат бу, печі для піци, фритюрниці, мікрохвильовки);
 • електромеханічні агрегати бу (міксери, овочерізки, слайсери, тістоміси);
 • барні апарати б / у (кавомолки, льодогенератори, кавомашини);
 • холодильне обладнання б / у (столи для піци, морозильні шафи);
 • лінії роздачі б / у;
 • посудомийні бу машини та ін.

Для складських приміщень, холодильних камер та цехів компанія пропонує випарники б / у. Дані агрегати гарантують ефективне охолодження повітря.

Торговельне обладнання для магазину бу: як правильно вибрати?

Правильно підібране обладнання в торговому залі забезпечує успіх діяльності й високий рівень прибутковості. Якісне оснащення гарантує надійне зберігання різної продукції, вигідну демонстрацію продукції, для стимулювання до покупки. А грамотна розстановка забезпечить нормальні й комфортні умови пересування відвідувачів, доступ до товарів та їх всебічну оглядовість.

Компанія Торгоборуд займається продажем потриманого обладнання для гіпер- / супермаркетів і продуктових магазинів. У наявність на складі є:

 • стелажі бу;
 • холодильне обладнання для магазину бу (холодильні вітрини бу, регали, острівні бонети і скрині, холодильні шафи б / у);
 • касові бокси б / у;
 • механічні вхідні системи б / у;
 • торгові ваги бу;
 • купівельні кошики та візки б / у.

Все торгове бу обладнання проходить передпродажну підготовку. Компанія має великий досвід у сфері оснащення різних підприємств торгівлі, незалежно від масштабів і специфіки діяльності.

Вибрати і купити необхідне обладнання для кафе бу можна перейшовши на ссилку — http://torgoborud.com.ua/ua/obladnannya-bv-dlya-restoraniv-bariv-kafe-pi%D1%81erii-idalen , а обладнання для магазинів бу тут — http://torgoborud.com.ua/ua/torgivelne-obladnannya-dlya-produktovyh-magaziniv

Компанія Торгоборуд пропонує:

 1. Широкий вибір потриманих установок;
 2. Вигідні цінові пропозиції;
 3. Доставку по всій Україні;
 4. Є можливість самовивозу зі складу;
 5. Надається гарантія;
 6. Гарантуємо роботу в обумовлені строки.

Також ми займаємось продажем столів та стільців для кафе, меблів для бару та іншого.