Успішна кар’єра. Як обійти інтриги?

Якщо ви серйозно націлені зробити кар’єру, то вас може чекати неприємний сюрприз. Між жаданим кріслом і вами стоять підступні гри та інтриги!

uspeshnaya-karera-kak-oboyti-intrigi-1036-57982Багато хто думає, що плітки і інтриги на роботі виникають тільки у великих компаніях, насправді, навіть в невеликому колективі, що складається з десяти осіб, можуть бушувати неабиякі пристрасті. Як же робити кар’єру в такому колективі, де кожен має своє лобі, а секретарка може виявитися агентом протиборчої сторони?

Якщо вам не страшно просуватися по кар’єрній драбині в такій атмосфері, то скористайтеся нижченаведеними стратегіями. Успіх вам гарантований!

1. Своя людина. Якщо ви покажете свій професіоналізм, проявите обізнаність, то у вас напевно з’являться прибічники, до яких прислухаються в компанії. Не обов’язково це має бути директор, а скажімо старший співробітник, якого цінують і поважають за відданість компанії або хтось інший, хто присутній на нарадах високого рівня. Якщо сподобатися такій людині, вона напевно замовить за вас слівце.

2. Стратегія супротивників повинна бути продумана. Спостерігаючи за тими, хто не приймає вас в розрахунок або знаходиться до вас в опозиції, ви легко зможете прорахувати їхню поведінку в будь-якій ситуації: які пред’являть претензії, які висунуть заперечення. І перш ніж йти зі своїм проектом до шефа, прорахуйте варіанти їхньої поведінки і свої контраргументи, і тоді вам не будуть страшні інтриги.

3. Бос — це ваш покровитель. Щоб сподобатися своєму шефу, важливо дати йому зрозуміти, що він для вас авторитет і на його місце ви не метіте. Якщо начальник це зрозуміє, то із задоволенням сприятиме вашому кар’єрному росту.

4. Ніякої стратегії. Можна працювати так, ніби не помічаєте ніяких інтриг і пліток. Не звертати ні на кого уваги, а йти до своєї мети. Цілком можливо, що начальство побачивши працівника, який не заражений вірусом офісних інтриг, він підвищить вас на посаді.