Унітаз з функцією біде як незамінне джерело гігієни та комфорту

Дорогі дівчата, за кордоном все більшу популярність набирає таке сантехнічне обладнання, як біде. Це практичний і дуже гігієнічний підхід до догляду за собою. На жаль, не всі можуть дозволити поставити даний вид сантехніки собі в ванну кімнату, в основному через його розміри. Але технології дійшли до нас, тепер на ринку існує така річ, як унітаз з функцією біде . Це чудове рішення для невеликих ванних кімнат.

unitaz_s_funkciej_bide-_preimushestva-_kak_vibrat-_kak_rabotaet-_proizvoditeli_vse_o_dizajne_i_remonКористь даного виду сантехніки

До речі, вас може зацікавити инсталляция, яку ви можете замовити на сайті stevian.com.ua за низькими цінами.

Вже давно за кордоном стало нормою використовувати біде. Воно є практично в кожному будинку і вважається не останнім обладнанням для підтримання особистої гігієни. Адже немає нічого важливіше для нас, ніж піклуватися про своє здоров’я. Особливо це важливо для дівчат, адже використання простого туалетного паперу не є ефективним. Деякі гінекологи навіть не радять його використовувати. Ви не тільки отримаєте відчуття комфорту, але і додатковий догляд. У жінок дуже особливий організм і, наприклад, під час менструацій дуже схильний до впливу бактерій, а особливо в період після пологів.

Як вибрати унітаз з функцією біде?

Раніше біде вибиралося за ознакою спільності санвузла. Тепер же це питання не стоїть так гостро, тому що ми вибираємо саме унітаз з функцією біде. Нам абсолютно не важливі розміри та обладнання ванної кімнати або туалету. Матеріал з якого виготовляється такий унітаз може бути абсолютно різним і нам варто виходити з ціни і якості. Найбільш популярні матеріали — це фаянс і порцеляна. Порцеляна дорожча, але краща за якістю, прослужить вам довше. Фаянсові вироби купляють частіше, в силу їх низької ціни. В принципі, різниці особливої немає. Будь-який виріб прослужить вам тривалий час, якщо правильно за ним доглядати. Також не забудьте проконсультуватися з сантехніком перед придбанням цього обладнання.

Підіб’ємо підсумки

Отже, ми переконалися, що мінусів у цій сантехніці немає. Всі ми прекрасно розуміємо, що на здоров’ї економити не можна. Унітаз з функцією біде — це відмінний вибір людини, що піклується про своє здоров’я і про здоров’я своїх рідних. Не забувайте, що в наш час питання гігієни стоїть досить гостро і не всі замислюються про це. Купівля унітазу з вбудованою функцією біде позбавити вас від зайвих турбот і також допоможе заощадити на придбанні туалетного паперу або на лікуванні тих захворювань, які можуть виникнути при неправильному догляді за собою.