Унікальність дерев’яних іграшок

Почнемо з азів. Дерево прийнято вважати найбільш прийнятним матеріалом, з яким не страшно залишати малюка в кімнаті. Мова, звичайно, йде про іграшки, безпечні, приємні на дотик і теплі за своєю суттю. Не обов’язково, щоб кожна іграшка пахла тією породою дерева, з якої вона виготовлена, основні характеристики — це екологічність, довговічність і відсутність клею.

5e550d1a1c1b309b7cad6c34678f8e7aНинішні дерев’яні іграшки для малюків мають чіткі форми, тривожать фантазію, в процесі гри можуть трансформуватися шляхом «переодягання» в цукеркові обгортки, фольгу і навіть текстиль, розвивають моторику рук, навчають основам будівництва, алфавіту, геометричним формам і математичному рахунку.

Дерев’яні іграшки — іграшки, які розвивають дитину, причому деякі з них досить пізнавальні в плані вивчення природи, суспільства та сім’ї. За допомогою дрібної моторики, дитина вчиться брати кубики пальцями, будувати вежі і вдома, вчити перші слова і складати їх в ряд. Частина дерев’яних іграшок навіть музичний слух розвивають, наприклад сопілка.

До речі, в інтернет-магазині Toys.com.ua ви можете придбати різноманітні якісні та оригінальні іграшки для вашої дитини за вигідними цінами.

Унікальність іграшок з дерева в тому, що зазвичай виробник не робить їх маленькими, як з іншого матеріалу, тому батьки не бояться, що якась частина виявиться в роті малюка і він зможу її проковтнути. За допомогою таких іграшок можна придумувати казки і навіть розігрувати вистави. Дерев’яними іграшками прикрашають кімнату до Нового року, кладуть їх під ялинку і ставлять на полицю каміна. Будь-яка іграшка з дерева може перетворюватися на очах, якщо для неї зв’язати або зшити одяг.

Сучасні дерев’яні іграшки в руках дитини відразу стають предметами для ігор, причому діти із задоволенням пристосовують їх під свої потреби. Особливо дітям до вподоби гладкі, нефарбовані поверхні без тріщин, колір яких не відрізняється від натуральних відтінків.