Ультразвуковий пілінг обличчя

Пілінг обличчя став звичайною процедурою для багатьох жінок, але на жаль, часте застосування пілінгу позбавляє шкіру можливості оновлюватися самостійно. Шкіра просто не витримує навантаження і проблема старіння і забруднення шкіри стає ще більш актуальною. На щастя існує ультразвуковий пілінг обличчя. Такий пілінг є самим щадним для нашої шкіри і результати вас приємно здивують. В основі ультразвукового пілінгу лежить використання звукової хвилі із заданою частотою. Такий вид пілінгу прекрасно підходить для всіх типів шкіри і для будь-якої ділянки тіла. За допомогою ультразвукового пілінгу борються з такими проблемами як, надмірне саловиділення, зів’яла шкіра, акне та втрата пружності.

95Але перш ніж зважитися на процедуру, необхідно проконсультуватися з фахівцем. Ультразвуковий пілінг обличчя має ряд протипоказань, що б уникнути неприємних наслідків варто з ними ознайомитися. Процедуру не рекомендують людям з хронічними захворюваннями нервової, серцево-судинної системи, при онкологічних захворюваннях і захворюваннях шкіри в гострій формі. Також при наявності акне в стадії гнійників.

Ультразвуковий пілінг обличчя, надає ще й прекрасну масажну дію на клітини шкіри і м’язи обличчя. Відповідно стимулює лімфоток і кровообіг. А найголовніше, що для проведення такої процедури підготовка зовсім не обов’язкова, на шкіру наносять гель для кращої провідності УФ хвиль або збризкують мінеральною водою. Сама процедура безболісна і не вимагає реабілітаційного періоду. Її можна робити в будь-якому віці. Пілінг обличчя за допомогою ультразвуку набирає колосальні обороти. Популярність цієї процедури зростає з кожним днем. На косметичному ринку все частіше стали з’являтися апарати для ультразвукового пілінгу в домашніх умовах.

Найголовніше при виборі такого апарату, наявність наступних функцій:

Ультразвукова чистка шкіри через пори;

Ліфтинг шкіри обличчя і підшкірних м’язів;

Мікромасаж шкіри і підшкірних м’язів за допомогою ультразвуку;

Тонізація м’язів і шкіри;

Щадний пілінг за допомогою ультразвуку;

Фонофорез підшкірних структур;

Активація процесів омолодження.