Українська вишиванка — символ стильної людини

Історія і культура українського народу дуже часто проявляється як в облаштуванні житла, так і одязі. Наприклад, українська вишиванка — це національний одяг з вишивкою українського орнаменту, яку має у своєму гардеробі кожен сучасний українець, і одягає її на різні заходи.

1436786887_ukrainian_embroidery_07Як раніше, так і сучасна національна вишивка має набір геометричних фігур, складених у вигляді національної тематики. Наприклад, деякі лінії, зигзаги характеризують воду, а деякі фігури характеризують сонце. Сонце і вода — символи джерела і розвитку життя. Їх могли поєднати спільно, як сплетіння батьківської і материнської енергії.

До речі, в маркетплейсі СвітСтайл ви можете підібрати собі найкрасивішу вишивану сорочку за вигідними цінами.

Вишивка може бути різного характеру, що підходить до різних нагод. Наприклад, ромб з крапкою посередині позначає чоловічу силу і родючість. Таке вбрання дарували чоловікові на весілля. Символ сонця же був оберегом від злих земних духів. При цьому варто відзначити і колірну гамму вишивки. Колірна гамма вишивки може містити один колір або набір колоритно поєднаних кольорів. Наприклад, жовто-зелені, червоно-чорні, синьо-жовті і так далі, наскільки вистачить фантазії.

Вишитий одяг на сьогоднішній день є одним із атрибутів стильності. Не багато жінок зараз вишивають, так як світ досить динамічний, але зате це робиться руками фахівців з різних майстерень з пошиття одягу.

Сьогодні багато виробників пишаються своєю можливістю виробництва національного одягу. Тому купити вишиванку не представляє жодної проблеми: її можна придбати в спеціалізованих магазинах.

Щоб замовити вишитий одяг по інтернету, необхідно:

  • правильно зняти мірки;
  • обумовити тип тканини і малюнка;
  • вибрати метод вишивки — індивідуальне замовлення, типова ручна вишивка або типова машинна вишивка.

Вишитий одяг буває різних кольорів і орнаментів, як говорилося вище. Може і бути трагічно чорна вишиванка, яка використовується для поховання. Але в основному, звичайно, українці купують яскраві вишиванки. Кожен українець, який цінує традиції своєї країни, при наявності одягу з певним орнаментом, завжди буде стильним на будь-якому заході.