Укладання волосся: реклама чи необхідність?

Зараз кожна людина оточена рекламою, тому її шухлядки повняться предметами «першої необхідності», які при цьому не потрібні, а використовуються рідко або тому, що улюблений блогер або яскрава актриса в рекламі сказали, що ось ця ось пінка для волосся зробить вас супер красивою. 

w1-1Задумайтеся, наскільки часто ви використовуєте пінки для укладання і десяток тюбиків з рідкими гелями і воском? Погодьтеся, така необхідність досить таки рідкісна. Зате при цьому спостерігається серйозна проблема зі структурою волосся, через це волосся неможливо укласти, в результаті ви отримуєте все більше засобів для укладання, вони знову не приносять ефекту і припадають пилом. Що ж робити?
Від усіх тюбиків, які не приносять бажаного ефекту потрібно позбутися, їх можна віддати або продати.

Далі вам не потрібно купувати новий лак з супер-фіксацією і не стоншувати волосся ще більше феном і вирівнювачем, а нарешті подбати про волосся. Замініть всі «предмети краси» масками, рідким шовком і термоспреєм для укладання. Такі засоби зроблять волосся слухняним і полегшать укладання волосся настільки, що можна буде робити його за лічені хвилини не пересушуючи волосся.

Замість лаків із сильною фіксацією варто звернути увагу на більш щадні спреї. Вони будуть закріплювати зачіску настільки ж ефективно, проте не ляжуть товстою кіркою поверх волосся і відповідно не будуть псувати його ще більше.

Примітно, що така «укладочна дієта» призводить до вкрай позитивних результатів. Без різноманітних фіксаторів і кератинових випрямлячів волосся стане тільки краще, з’явиться природний блиск, а проблеми з волоссям пропадуть. Але може прийти і нова проблема, волосся може почати рости і дуже активно, при цьому з’являється легкий пушок на скронях, у лінії росту волосся, і при гладких укладках він помітний. Що цікаво, такий пушок не є мінусом, а навпаки цінується, навіть у світі моди.