У яку секцію віддати дитину?

Всі батьки рано чи пізно замислюється про додатковий, фізичний розвиток своєї дитини. І в цей момент виникає питання, в яку секцію віддати дитину. На сьогоднішній день індустрія розвитку дітей різних вікових груп в змозі запропонувати секції і занятті для дитини будь-якого віку, статі та інтересів.

playing

Для того, щоб розвинути в дівчинці жіночність, повадки і манери справжньої леді — вам потрібно вибирати такі заняття як школа леді, школа моделей. У школі леді вашу дочку навчать правильно поводитися в будь-якому суспільстві і навчать спілкуватися з різними людьми. Навчать правильно спілкуватися з хлопчиками. Школа моделей розвине в дівчинці впевненість в собі, прищепить почуття краси і стилю.

Якщо ви хочете віддати дочку в спорт, то і тут є варіанти легкі й повітряні. Художня гімнастика — дівчинку-гімнастку неможливо не помітити в натовпі. Її ідеальна постава, легка хода, привітне обличчя — що може бути красивішим?

Пластику і грацію у вашій доньці виростять педагоги з бальних танців. Це навчить її довіряти і довірятися своєму партнеру, володіти своїм тілом і гармонійно рухатися.

Для хлопчаків, звичайно ж, найкращий вибір — спорт. Чому хлопчики не стають чоловіками, тому що вони повинні бути в хорошій фізичній формі і вести здоровий спосіб життя, для цього їх можна віддати в секцію бойових мистецтв. Варіант для вашого хлопчика може бути абсолютно різним: варто відштовхуватися від того, що він любить найбільше. Стрибати, бігати — футбол, баскетбол, волейбол. Математичний склад розуму — чим погані шахи і шашки?

Основна мета додаткових секцій — це фізичний і психологічний розвиток дітей. Фізична сторона — отримання нових навичок, умінь, підвищення витривалості, загальне зміцнення організму. Психологічне — різні ігрові ситуації породжують конкуренцію, дають моральне загартування. Секції також дозволяють дитині знайти своє коло спілкування, навчитися спілкуватися зі своїми ровесниками і більш старшими товаришами.