У яких випадках необхідна професійна консультація дієтолога?

Дуже багато людей в нашій країні в тій чи іншій мірі страждають від зайвої ваги. Цифри насправді лякають. Причому особливу небезпеку представляє не сам факт того, що багато людей мають зайві кілограми, а те, що вони халатно до цього ставляться.

Nutritionist female Doctor in her office. Focus on fruit

Nutritionist female Doctor in her office. Focus on fruit

Зараз все більше затребувана консультація дієтолога. Зверніть увагу, що до фахівця потрібно звертатися не тільки при надмірній вазі (хоча це найбільш поширена причина).

Спеціаліст може розробити дієту, якщо людина знаходиться на стадії реабілітації після різних видів травм. Наприклад, за порадою до дієтолога часто звертаються професійні спортсмени. Причому консультації проводяться протягом всієї кар’єри.

До дієтолога потрібно звертатися і при наявності таких захворювань і недуг:

Панкреатит, гастрит та інші хвороби, пов’язані з порушенням роботи шлунково-кишкового тракту. Тому на консультацію до фахівця з харчування може направити, наприклад, терапевт, який знайшов недуга.

Серйозне порушення обміну речовин. Причини можуть бути різні. У більшості випадків обмін порушується через неправильний спосіб життя. Постійні посиденьки за комп’ютером, ТВ та іншими гаджетами призводять до розвитку недуги. По крайній мере, істотно збільшується ризик її появи.

Діабет і різні порушення ендокринної системи. Консультація дієтолога завжди супроводжується відвідуванням ендокринолога. Ці лікарі працюють в тандемі, і у пацієнта значно підвищуються шанси на остаточне одужання. Тому слід дотримуватися курсу комплексного лікування.

Ослаблення імунітету. Йдеться про застудні захворювання. На жаль, люди намагаються займатися самолікуванням або просто відвідують терапевта. Але ж експерти рекомендують також звертатися до дієтолога. Його консультація не тільки допоможе впоратися з недугою, а й зміцнити імунітет.

Порушення кровообігу. Знову ж таки, причиною є неправильний спосіб життя. Консультація дієтолога дасть можливість людині скласти правильний графік харчування, а також зрозуміти, як саме потрібно проводити вільний час.

Ніякої особливої ​​підготовки до консультації дієтолога не потрібно — просто запишіться на консультацію у зручний для вас час. Якщо ви недавно здавали клінічний або біохімічний аналіз крові, то результати потрібно буде взяти з собою.