У сім’ї просто потрібно більше любові

Діти є головним дивом в сім’ї. Батьки про них моляться, бачать в їх очах все чарівництво світу. До малюка слід бути дуже уважними. Занадто «зручна» поведінка дитини може бути викликана різними причинами. Іноді дитина боїться, що при появі братика мама і тато її перестануть любити.

xw_1193970У сім’ях, які пережили важку кризу (довгу розлуку або важку хворобу) дитині потрібно частіше говорити про свою любов. Вона повинна знати, що її обожнюють і вона є незамінною.

Якщо дитина прагне до успішності, то це теж не є доброю ознакою. Адже іноді в дітях батьки прагнуть втілити свої нереалізовані мрії. Краще займіться всією сім’єю чимось корисним. Наприклад, разом з татом виготовте шпаківню.

Коли дитина прагне у всьому досягти досконалості, вона бажає таким чином отримати прихильність мами і тата. Дорослим потрібно просто стримувати свої очікування і сподівання.

Не слід забувати, що добре, коли малюк жаліє своїх батьків. Але краще не давати дитині повністю перейматися своїми бідами і печалями. Все це може привести до стресу і хвороб.

Хоча дітям і приємно висловити свою особисту думку, це є для них величезним навантаженням. Скажіть краще, що співчуття є дуже важливим, але ви можете впоратися з проблемами самостійно. Тому в сім’ї завжди важливо насторожитися, якщо малюк демонструє нетипову для нього поведінку.