У дитини закладений ніс і соплі. Частина 1

Якщо у вашої дитини заклало ніс, ви відразу ж намагаєтеся знайти потрібний і ефективний засіб, щоб якомога швидше позбутися від цієї недуги. Для початку необхідно зрозуміти характер і причину цього неприємного явища.

 
nasmork_u_rebenka-e1484937622145У маленької дитини поки немає сильного імунітету, тому вона легко підхоплює бактерії різного походження. Палички стафілокока, стрептокока, пневмокока знаходяться в повітрі, на шкірі тварини і людини, на землі. Проникаючи в організм дитини, вони блокують природну роботу рота і носоглотки. Віруси миттєво розмножуються і погіршують роботу імунітету.

Якщо малюк часто чхає і з носа виділяється рідина, швидше за все це переохолодження або алергічна реакція на пил, домашніх тварин або продукт харчування. У зв’язку з цим дитина починає дихати ротом, так як ніс закладений. Це дуже серйозна проблема. При грудному годуванні малюк переривається, щоб подихати, тому через такий прийом їжі дитина може вдавитися або зовсім відмовитися від маминого молока. В результаті дитина погано спить, плаче і може втратити вагу.

Навіть при невеликому нежиті ви не повинні пускати все на самоплив і думати, що все само собою пройде. Якщо затягнути процес лікування все може перейти в гайморит, коли в носовому шляху накопичується слиз і гній. Може бути і отит — це запалення вуха. Необхідно знати, якщо запустити ситуацію, то можна заробити запалення легенів або бронхіт.