У чому полягають основні переваги конструкторів LEGO?

Чи знаєте ви, що конструктори  LEGO можуть здійснювати позитивний вплив на психіку вашої дитини? Конструктори LEGO стали улюбленими іграшками дітей у всьому світі, оскільки забезпечують широкі можливості для гри і розвивають уяву!

251-1280x720 (1)Знаменита датська торгова марка була створена в 1932 році. До 1942 року компанія LEGO випускала тільки дерев’яні іграшки, і тільки потім перейшла на пластикові. Назва LEGO — це абревіатура, утворена від двох данських слів: Leg і Godt, які означають «добре провести час». З плином років компанія LEGO створила різноманітні лінії іграшок.

LEGO: психологічні переваги використання

Діти розвивають свою уяву, граючись конструкторами  LEGO , придумуючи різні конструкції. Психіатри стверджують, що вільне конструювання різних об’єктів з кубиків LEGO працює дуже вигідно у багатьох сферах, зокрема, допомагає розвивати інтелект, емоційну сферу.

Більш того, конструктори LEGO  знаходять застосування в психотерапії. Гра різнокольоровими блоками допомагає дитині пережити різні почуття і емоції. Багато дітей чудово проводять час, будуючи будівлі з різних, що з’єднуються між собою комплектів блоків.

Розвиток емоційного інтелекту

Варто зазначити, що конструктор lego купить, який можна в  інтернет-магазині АЛЛО, сприяє розвитку емоційного інтелекту, зокрема, вчить досягати мети і справлятися з проблемами. Також розвиває уяву і вміння виражати свої почуття.

Допомога у створенні зв’язків більш високого рівня

За словами спеціалістів, конструктор LEGO дозволяє створювати зв’язку вищого рівня. Що це означає? В ході гри утворюються різні розумові процеси, пов’язані з комунікацією.

Спостерігач може отримати більш глибоке уявлення про сутність, яка створює об’єкти з кубиків. Якщо ця техніка створення буде перенесено на ґрунт колективної роботи або сім’ї, то вона дозволить зрозуміти, яким чином індивідуум сприймає світ. Це, в свою чергу, відкриває шлях для кращого діалогу.

Іншими словами, за допомогою конструктора LEGO, ми отримуємо повідомлення через зв’язок ідей і творчості, чого не можна спостерігати в інших випадках. Завдяки цьому можна отримати від людини інформацію, яка в інших випадках будуть залишатися непоміченою.