У чому полягає привабливість жінки?

Приблизно двадцять відсотків дівчат ніколи не замислювалися про те, що чоловіків потрібно якось приваблювати. Решта ж періодично над цим замислюються і дивуються, як же так, всякі сірі мишки знайшли свої другі половинки, а я вся така чарівна не знайшла.

1(3775)Вся справа в тонкощах, ті самі двадцять відсотків успішно їх використовують з народження. У чому вони полягають:

 

 

  • Безстрашність щодо своїх слабкостей. Багато чоловіків щиро вважають, що жінка, яка не боїться демонструвати свої почуття — мила і відкрита, а значить не здатна на обман і на жорсткі, щодо свого чоловіка, вчинки. Відповідно, такі жінки мають більше шансів залучити до себе чоловіка, ніж жінка, чиї почуття приховані під замком.
  • Розуміння моменту. Ця функція привабливої жінки випливає з першої. Для того, щоб продемонструвати свої почуття є певні моменти, перегляд комедій або мелодрам, якісь життєві ситуації. Жінка ж, яка розплакалася на першому побаченні або веселиться навіть в несмішних місцях викликає деяку підозру про лицемірство, і представники сильної статі намагаються більше з такою дивною панянкою не зустрічатись.
  • Чуттєвість. Багато зараз представили жінку — декольте з червоними губами і орлиними нігтями, але чуттєвість проявляється в іншому. Здебільшого це відповідна реакція на поведінку чоловіка, наприклад, він обійняв за талію, велика частина жінок відразу дерев’яніє, таких дам обіймати неприємно, а ось якщо вона розслабиться, то це вже відгук. Але, як і у всіх інших моментах, потрібно триматися золотої середини.
  • Відвертість. Жінка — загадка — це звичайно добре, на першому побаченні і навіть на другому, але коли ви ходите на побачення вже місяць, а він знає тільки ваш номер телефону, то це викликає спочатку здивування, потім негатив. Потрібно розкриватися, але обережно, не розповідати про якісь особисті речі, зате можна розповідати  байки з дитинства, все це дозволить зберегти якийсь пристойний рівень спілкування.

Все це, звичайно, мала дещиця того, що допоможе зацікавити чоловіка і показати йому те, що вибір був правильний спочатку.