У чому піти в театр?

Відвідування театру в сучасний час прийняло вже позицію буденності.
S-dlinoy-yubkoy

Ось жінку покликали в театр. Тут же з’являється купа питань про те, що ж краще всього одягнути? Ті часи, коли носилися сукні і з воланами, і з корсетами давним-давно залишилися в минулому. У нинішній час досить великий вибір вечірніх суконь, які чудово підійдуть жінці, яка відправляється в театр. У такому випадку потрібно враховувати пару дуже значних нюансів.

Спочатку слід сказати про винятки хорошого тону. Свіжий подих буде вашою запорукою успішного походу в представлений заклад. Ні в якому разі не треба їсти часник, так як все вбрання цілком може насититися його запахом. Все ж якщо присутня несвіжість, то вас обов’язково врятує жувальна гумка. Жінка не повинна виливати на себе флакон парфумів і, найкраще, якщо не застосовувати їх перед самим початком вистави.

Можна навести такий приклад. У залі просто може змішатися величезна кількість ароматів і у людей просто на просто почне боліти голова. Це буде говорити лише про те, що багато хто просто не витримає тривалість вистави або буде дуже розсіяним. Може статися і так, що ви будете знаходиться поруч з людиною, яка страждає алергією або астмою. Ваш сильний аромат може викликати напад задухи.

Йдучи на виставу спільно з чоловіком, дуже важливо зробити так, щоб ваші вбрання гармоніювали, наприклад, вибрати однаковий колір. Це буде виглядати не тільки привабливо, але також і покаже наскільки ви гармонійні. Трапляється, так, що на виставу ви їдете відразу після робочого дня, а ось часу потрапити додому просто немає. В такому випадку підготуйте і візьміть заздалегідь з собою туфлі, якісь прикраси, шарф. Це знадобиться для того, щоб зробити своє вбрання більш вишуканим, додавши такі деталі. Якщо ж ви відправляєтеся на виставу ввечері, то заздалегідь підготуйте вечірнє вбрання.

Правила хорошого тону дають можливість надягати жінкам в театр головні убори. Вони можуть бути різними і великими, і зовсім маленькими. Після того, як ви сядете на своє місце, неодмінно поцікавтеся у людини позаду вас, чи не заважає їй ваш головний убір. Якщо ж він послужить перешкодою до перегляду дійства, обов’язково зніміть його.

Макіяж слід робити вечірній, але помірний. Краще не застосовувати яскраві й інтенсивні тони.