У чому переваги тортів на замовлення?

Для святкового застілля найкраще замовити торт. Він буде істотно відрізнятися від банального покупного в магазині торта вишуканим смаком і прекрасним оформленням. Також торти, виконані професіоналами, набагато перевершують домашні кондитерські вироби. Вони готуються за перевіреними рецептами, відрізняються оригінальним оформленням. В даний час стали популярними торти без мастики. Для оформлення тортів без мастики використовують найрізноманітніші елементи кондитерських виробів. Це можуть бути пряники, бізе, ягоди і шматочки фруктів, фігурки з шоколаду та карамелі. Торти без мастики відрізняються меншою вагою, що робить їх більш економними.

unnamed (1)Прекрасні торти можна замовити на сайті кондитерської студії https://mr-sweet.com.ua/ вже зараз. Кондитери даної студії виконують замовлення для днів народження, корпоративних вечірок, весіль та інших свят. Для виготовлення використовуються найсвіжіші продукти високої якості. Завдяки цьому, а також високому рівню майстерності кондитерів торти виходять неперевершеного смаку. А їх зовнішнє оформлення здатне задовольнити найвибагливішого споживача. Воно радує, дивує, викликає захват і пробуджує апетит.

Особливо вражають своїм зовнішнім виглядом торти для дітей. Пропоновані студією стилістичні рішення дуже різноманітні. При виготовленні торта для дитини враховується її вік та уподобання. Також в студії піклуються про вибір нешкідливих для дитячого організму продуктів. Перевага віддається натуральним інгредієнтам. Широко використовуються фрукти і ягоди, як у свіжому, так і в консервованому вигляді. Також додаються різного виду горіхи. Для виготовлення кремів використовуються свіжі вершки, молоко, сметана. При цьому вибираються продукти, які нездатні викликати алергію. Для дітей дуже важливо, як оформлений торт. Студія використовує класичні та сучасні варіанти, враховуючи вік і стать дитини. На верхівці тортів знаходяться казкові персонажі, герої улюблених мультфільмів. Торти для дівчаток більше прикрашають квітами, для хлопчиків — спортивною атрибутикою. І дівчаткам, і хлопчикам цікава тема космосу, подорожей, тварин.

Торти на замовлення можуть бути традиційних розмірів або збільшені, розраховані на велику кількість гостей. Також великою різноманітністю відрізняються колірні рішення. У даній кондитерської використовуються натуральні барвники.