У чому перевага брендової органічної косметики

Краса потребує догляду і щоденної турботи, які мають бути безпечними і природними. Кращий варіант для догляду — брендова органічна косметика. Як приклад, можна розглянути сайт Glossary. Він пропонує екологічну косметику Argital на основі зеленої глини з додаванням виключно рослинних компонентів. Сировина — дикоростучі трави та квіти середземноморського регіону. Компанія займається виробництвом високоякісної продукції, починаючи з миючих засобів і закінчуючи зубними пастами. То чому ж варто звернути увагу на різні брендовані товари?

Важливі факти про виробника

Італійська компанія була заснована у 1976 році і починала свою роботу як лабораторія по вивченню якостей зеленої глини. За короткий проміжок часу науковці виявили унікальні властивості природної сировини. На її основі почали створювати косметичні засоби по догляду за шкірою.

Бренд Argital — це косметика виключно з природної сировини рослинного походження, без додавання хімічних складників. Такий підхід до виробництва продукції значно скорочує термін її придатності. Тому органічні засоби випускаються невеликими партіями, які відразу потрапляють у продаж.

Кожна компанія має мати сертифікати відповідності та якості (Argital — не виняток):

 • BDIH — від Міжнародної корпорації органічної і натуральної косметики IONC;
 • LAV — захисту тварин, як така, що не використовує компоненти тваринного походження;
 • AIAB — біологічної і екологічної чистоти косметичної продукції;
 • DEMETER — гарантія жорстокого контролю якості, свіжості і безпечності;
 • ICEA — від інституту естетичної і екологічної сертифікації.

Наявність такої кількості престижних сертифікатів, визнаних світовою спільнотою виробників продукції даного сегменту, гарантує високу якість, абсолютну безпечність та ефективність продукції.

Склад косметичних засобів

Природньо, що перед покупкою того чи іншого товару споживач має бажання вивчити склад продукту, термін придатності, показники безпеки. У випадку з косметикою — ще й ефективність, спрямованість дії, спосіб застосування та наявність компонентів, що можуть викликати алергічну реакцію.

На прикладі брендової продукції Argital варто розглянути корисні складові:

 • Натуральна зелена глина. Її використовують у вигляді гелю, що виробляється із водорозчинної складової, та у вигляді порошку — нерозчинна фракція мінералу.
 • Рослинні та ефірні олії, вироблені із дикоростучих трав та квіток.
 • Чиста джерельна вода.
 • Натуральні вітамінні комплекси.
 • Овочеві піноутворювачі.
 • Рослинні, овочеві та фруктові емульгатори.
 • Натуральні консерванти у вигляді фруктових та овочевих кислот, дубильних речовин.

Слід звернути увагу, що самі натуральні компоненти можуть викликати алергічну реакцію у людей, схильних до таких проявів. Тому треба уважно вивчати інструкцію.

Ефективність косметичних засобів

Завдяки природним активним компонентам людина отримує лише корисну допомогу та підтримку. Використання натуральної брендової косметики — гарантія прекрасного зовнішнього вигляду, позбавлення від проблем зі шкірою голови, обличчя та тіла, догляд за зубами та нігтями. Це увесь комплекс, який можна отримати при відвідуванні косметичного кабінету, але в домашніх умовах:

 • Вітамінні та мінеральні комплекси допомагають зволожити шкіру, забезпечити її поживними речовинами.
 • Ефірні масла допомагають боротися зі зморшками, віковими змінами, коригують контур обличчя, вирівнюють тон.
 • Фруктові та овочеві кислоти ефективно позбавлять пігментних плям, вугрів, висипу.
 • Скраби з вмістом нерозчинної фракції зеленої глини ефективно очищують шкіру, видаляють відмерлі клітини епідермісу.
 • Зубна паста без фтору — реально знахідка для всієї родини. Не пошкоджує емаль, знижує чутливість зубів, має профілактичну дію проти карієсу та інших стоматологічних проблем.

Стосовно продукції, яка не має стосунку до індустрії краси та догляду за шкірою: миючі засоби на основі натуральних компонентів — гарантія чистоти та безпеки на кухні, у ванній кімнаті та туалеті.

Вартість косметики для чоловіків і жінок, миючих засобів та інших супутніх товарів повністю відповідають якості продукції. А якщо зважати на безпечність та ефективність, варто задуматися: чи є сенс купувати аналоги, які містять хімічні компоненти? Адже їх пролонгована дія на шкіру несе загрозу не тільки зовнішньому вигляду, але й стану здоров’я у цілому.