У чому особливість італійської піци?

Піца вважається споконвічно італійською стравою. Вперше вона з’явилася в місті Неаполі в шістнадцятому столітті. Звичайно, подібні страви зустрічалися в різних кухнях світу, але певну назву було дано лише в 18 столітті. Сьогодні піца готується практично у всіх країнах світу, при цьому рецептура може мати деякі відмінності. Якщо, наприклад, італійська піца робиться на тонкій основі з тіста, то американська версія має більш товстий шар.

spicy-italian-pizza (1)Та ж історії відбувається і з начинкою. У традиційному рецепті італійської піци до складу входять: томатний соус, помідори, листочки базиліка і сир моцарела. Здавалося б, найпростіший набір продуктів, але при цьому наскільки ж смачно виходить. На сьогоднішній день існує більше 2000 рецептів піци, яку виготовляють в Італії, в залежності від вподобань і побажань можна замовити те, що вам потрібно.

Сьогодні італійську піцу можна замовити не тільки в Італії, але і в багатьох ресторанах нашої країни. На даний момент піца вважається одним з найбільш популярних видів їжі. Завдяки службі доставки замовити цей продукт можна як на роботу в офіс, так і додому. Варто відзначити, що піцу люблять їсти як дорослі, так і діти. Якщо до вас в гості раптово завітали друзі, то піца — це оптимальне рішення, яке дозволить не тільки всіх нагодувати, а й при цьому заощадити час на приготування. В залежності від вподобань можна вибрати піцу з різними варіантами начинки. Кожен смак по-своєму особливий і унікальний, тому є можливість підібрати саме те, що потрібно.