У чому користь спортивного харчування для жінок?

Протеїн. Слово мудре — справа корисна, ось тільки наші дами кривляться? коли його вимовляють. Що тут страшного? Це той же білок, тільки в їжу приймають його в якості добавки. Грамотно будете це робити — здоров’я собі додасте, а почнете самостійно формувати раціон — і на лікарняному ліжку можна опинитися.

sportivnoye-pitaniye-dlya-zhenshchin-05Цікавим є той факт, що організм на засвоєння білка витрачає більше часу, ніж на той же жир чи вуглеводи. Самі посудіть: шматок м’яса вагою 200 грамів повністю зникає зі шлунка через 3 години, тоді, як морозиво тієї ж ваги — через годину. Природно, що організм після морозива просить їжу, тоді як з тим же білком він і години 4 прекрасно себе почуває. Те ж саме виникає після тренування, коли спалений весь запас білка, а жир ще не розщепився. На цій основі і побудовано спортивне харчування: заповнити те, чого в організмі вже немає. На жаль, жир в білок не трансформується, тому ви відчуваєте втому від того, що енергії він вам не додає, а, навпаки, вимагає собі подібного, що і змушує активно набирати вагу навіть при достатньому фізичному навантаженні. Ось тільки не м’язи при цьому ростуть, а противний підшкірний жир.

Крім того, розщеплення білка теж вимагає енергії: ви вживаєте разом з їжею протеїн, який на своє засвоєння використовує жирові відкладення. Так формується фігура і забирається вага. Жінки, зверніть особливу увагу на цей факт і перестаньте так негативно ставитися до протеїнової добавки.

Тренери з бодібілдингу говорять, що певна доза зайвого білка навіть допомагає схуднути їхнім підопічним, коли маса м’язів вже перевалила за ідеальну, але жінкам з надлишком ваги звичайного доведеться скласти меню разом з лікарем і дієтологом, щоб собі не нашкодити. Хороший ефект досягається лише тоді, коли в організм потраплятиме не більше 150 грамів вуглеводів. Всього лише виключіть цукор і вироби з пшеничного борошна з вашого меню. Якщо не відмовитися від цієї їжі і одночасно з нею вживати протеїн, то замість ефекту схуднення отримаєте ще більшу вагу, ніж була до того, як ви заглянули в магазин спортивного харчування. Засвоїли, чого не треба робити, якщо збираєтеся худнути?

Протеїн — білок не синтетичний. Цей порошок отримують виробничим шляхом, як концентровану масу з сироватки молока та інших натуральних продуктів, наприклад, сої. Якщо постійно вживати протеїн в їжу, але при цьому не додавати в раціон 30% білків природного походження, то маса тіла швидко зменшиться, а тіло придбає скульптурні форми, від яких чоловіки просто без розуму.