У чому користь малювання для дитини?

Всі діти дуже люблять малювати. На чистому аркуші вони залишають частинку свого внутрішнього миру і безмежної фантазії. Малювання дуже корисне як для малюків, так і для старших дітей.

doska_samoklejka-28Переваги малювання
Направляючи крейду або фломастер, дитина тренує точність рухів і розвиває дрібну моторику рук.
Найменші дітки з допомогою малювання пізнають навколишній світ, зображуючи його в тому або іншому світлі, а ще вивчають кольори та відтінки.
Процес малювання концентрує увагу і зір, привчає до слухняності та розвиває творчість.
Малювання – дуже захоплюючий і цікавий процес, він не терпить обмежень фантазії і дій, а діти це шалено люблять.
Організованість, самостійність, терпіння і самовдосконалення – всі ці якості допомагає розвивати саме малювання.

На сайті kids.tso.com ви можете придбати велику кількість якісних товарів для творчості ваших дітей!

Крейдові дошки для розвитку дитячої творчості

Наш світ не стоїть на місці і весь час розвивається. Для дітей та їх творчості придумано багато усяких веселих і незвичайних ігор. Завдяки крейдовій дошці дитина може уявити себе справжнім художником і зобразити улюблену кішку. А що, якщо кішка вже намальована й з’явилося бажання намалювати прекрасний вид з вікна? А раптом захотілося уявити себе справжнім учителем і розповісти своїм учням цікаву і захоплюючу інформацію? Дитина може самостійно стерти крейду і намалювати малюнок, який забажає.

Чому саме дошки для малювання?

1. Це недорогий якісний і безпечний подарунок для дітей. Він підтримує ідею вільної творчості, що дозволяє малювати і стерати, а потім малювати знову.
2. На таких дошках можна писати не просто крейдою, але і крейдяними маркерами. Після його використання, руки залишаються чистими, а малюнок яскравим, чітким та рівним.
3. Для розвитку дрібної моторики рук крейдові дошки залишаються прекрасним рішенням.

Крейдові дошки стануть чудовим подарунком для вашої дитини і допоможуть їй здійснювати справжні подорожі у світ своєї фантазії і творчості.