Тюльпани в букеті: опис, значення, види

Чи замислювалися ви, що можуть означати подаровані вам квіти? Яке значення мають тюльпани в букеті? Уявіть собі, що існує унікальна мова квітів, завдяки якій ми можемо передати свої почуття і побажання, зробити комплімент або висловити інші приховані емоції.

tulpaniХарактеристика тюльпанів

У своєрідній квіткової ієрархії, тюльпан належить до сімейства лілійних рослин, а також є багаторічною рослиною. Залежно від виду і сорту, тюльпани можуть досягати висоти від 10 до 100 см. Звичний для більшості людей опис тюльпана — це пряме стебло, охоплене двома або чотирма подовженими листями і однією квіткою, яка складається з шести пелюстків. Існують сорти, що мають три або більше бутонів на одному стеблі, однак вони не настільки відомі і популярні, як звичні одноквіткові. Це досить життєрадісні рослини, тому вони завжди розкриваються на сонячному світлі і, навпаки, ховаються в нічний час або занадто похмуру погоду.

Зверніть увагу, що ви легко можете замовити букет тюльпанов з доставкою за найнижчими цінами на сайті greenland.kg.

Одна з особливостей цих рослин полягає в багатому розмаїтті кольорів і відтінків, як природних, так і виведених штучно. В даний час колірна гама представлена традиційним одноколірним забарвленням і поєднанням декількох відтінків. Завдяки такій різноманітності видів і сортів, а також колірним особливостям, буває дуже нелегко визначити їх значення. Крім того, тюльпани можуть відрізнятися різноманітністю форм бутонів: бокаловидний, чашоподібний, схожий на лілію, торочкуватий, махровий і зірчастий.

Значення тюльпанів в букеті

З чим у вас асоціюється весна? Тепле сонце, розтанув сніг і, звичайно ж, тюльпани — перші весняні квіти, що зігрівають душу і серце.

Вони мають безліч значень в багатьох світових культурах. Перш за все — це символ весни, тепла і ніжних взаємних почуттів, а в деяких випадках слави і гордості. В такому випадку все може залежати від кількості, а також відтінків бутонів.

Види тюльпанів

Значення червоних тюльпанів аналогічне значенню червоних троянд. Цей колір уособлює пристрасть і любов.

Всупереч поширеній думці, жовті тюльпани не є вісниками розлуки. Жовтий колір — це колір Сонця, а жовті квіти символізують щиру усмішку. Тому не варто шукати сумного підтексту і спокійно дарувати такі букети своїм коханим і близьким.

Білий колір бутонів означає невинність, чистоту, довіру і смиренність, а в деяких випадках є символом вибачення. У деяких культурах білі тюльпани використовуються, як атрибут ритуальних церемоній, що втілює повагу і пам’ять. Такий букет означає, що людині, яка вам його подарувала, спокійно і добре поруч з вами.

Фіолетові та чорні бутони — це символ благородства королівських осіб і всіх, хто належить до аристократії.

Кому найкраще дарувати тюльпани?

Зазвичай такі букети прийнято дарувати на річницю якої-небудь важливої події. Це може бути день першого побачення або весілля. Приводів може біль дуже багато і кожен з них заслуговує на особливу увагу.

В першу чергу — це просто ідеальний подарунок на 8 березня. Звичайно ж, багато чоловіків вважають за краще дарувати троянди, однак тюльпани будуть виглядати більш доречно і символічно, адже саме вони символізують прихід весни і тепла.

Якщо ви вирішили зробити презент на день святого Валентина — додайте до букета м’яку іграшку, солодощі або фрукти і це, безсумнівно, стане найбажанішим і незабутнім подарунком для представниць прекрасної статі. Також не варто забувати про дні народження, ювілеї і річниці.