Туш для вій: історія і сучасність

З давніх часів жінки вдавалися до різних способів макіяжу, які допомагали їм ставати красивішим.

2Наприклад, панянки Стародавнього Риму подовжували вії і робили їх темнішими за допомогою качиного пера, яке вони замочували в пасті, головними інгредієнтами для приготування якої служили подрібнені комахи; або в суміш, отриману в результаті додавання у воду свинцю. Не менш вишуканими були прийоми красунь Стародавнього Єгипту, які як косметичний засіб для підводки очей і догляду за віями використовували вугілля. Але не просте, а отриманий після спалення спеціальних «косметичних» паличок. Ним вони посипали вії. Для підводки очей вони використовували суміш такого вугілля з водою. Але часи змінилися і з тих пір декоративна косметика істотно удосконалювалася.

Прототипом туші, як відомо з історії, була сажа. Однак на зорі 20 століття засновники відомої заокеанської компанії Maybelline вдалися до експерименту, який, в результаті, як виявилося, став поворотним моментом у розвитку фірми — вони змішали сажу і вазелін. Леді гідно оцінили новий засіб для макіяжу, що дозволило фірмі швидко розбагатіти. Але можливо не всі знають, що в сучасному своєму вигляді рідка туш з’явилася всього близько двох десятиліть тому. На сучасному ринку же представлена ​​велика кількість видів засобу від різних виробників, що часом істотно ускладнює вибір для споживача.

Купуючи туш, щоб не розчаруватися в ній, слід перш за все визначити, який ефект від неї хочеться отримати. Круглі очі, наприклад, за допомогою правильно підібраною туші, можна візуально «витягнути», надавши віям подовження по краях, тоді як використовуючи загнуті кінці, опущені куточки очей можна «підняти».

Для коротких вій краще підійде туш чорного кольору. Тоді як для густих оптимальним вибором стануть кольорові туші. Вирушаючи на дискотеку або свято, також можна використовувати при макіяжі кольорову туш.

Ті, хто шукає для себе щось нове, може спробувати засоби Christian Dior, адже фірма не боїться експериментувати з кольором туші. Крім того, особливу увагу слід приділити продукції Bourjois і Arcancil, чия палітра косметики для вій, незважаючи на скромні в плані фінансів можливості підприємства, здатна запропонувати гідний рівень якості. Але якою б не був вибір, завжди слід пам’ятати, що з часом властивості будь-якої, навіть самої якісної туші, погіршуються, тому доцільно її міняти, при чому робити це слід не рідше, ніж один раз на півроку.