Тури в Страсбург, Франція

Страсбург має статус неофіційної столиці Європи, оскільки тут засідає Європарламент, але не тільки цим фактом французьке місто приваблює до себе увагу мандрівників. У наші дні раннє бронювання авіаквитків дає можливість зробити недорогу самостійну подорож в одне з найкрасивіших міст Європи, щоб помилуватися його архітектурою. Центр Страсбурга, розташований на острові, вражає своєю красою.

Strasbourg-Страсбург-веснянийНазва Страсбурга означає в перекладі «місто доріг», він в давнину займав зручне положення на перетині торгових шляхів, а за часів римських завоювань на цьому місці знаходився військовий табір. Зараз Страсбург — загальновизнаний центр науки, освіти і культури. Місто славиться своїм університетом, який вважається другим за значимістю у Франції, серед його випускників — чимало відомих вчених і політиків.

Історичний центр Страсбурга має неповторний архітектурний вигляд, багато тутешніх будівлі є унікальними історичними пам’ятками, це дало підставу організації ЮНЕСКО включити його в списки Всесвітньої спадщини. Безумовно, головною визначною пам’яткою Страсбурга є готичний собор, який почали будувати в XI столітті, але свого остаточного вигляду він набув у середині XV століття.

Якщо вас цікавить Франція, на сайті karandash.ua ви можете отримати всю необхідну інформацію про дитячі літні канікули в цій країні.

Крім собору та університету, туристам буде цікаво побачити палац Роан, в приміщеннях якого розташовуються археологічний музей, музей образотворчого мистецтва і музей декоративного мистецтва, а також Будинок Каммерзеля (XV століття). Поруч з цим історичним пам’ятником розташовується найстаріша аптека Франції. Заслуговують на увагу мандрівників мости і фортеці Страсбурга, а також пам’ятник Гуттенбергу — винахіднику друкарського верстата.

Дуже цікаві околиці Страсбурга, які можна оглянути, скориставшись орендованим автомобілем або рейсовими автобусами.

Окремих слів заслуговує місцева кухня. В Страсбурзі обов’язково потрібно спробувати класичну страву бекеоффе — тушковане асорті з яловичини, свинини, гусятини і овочів, а також гусячу печінку фуа — гра. Славиться столиця Ельзасу і чудовими винами (виноградники біля міста розташовані на площі 14 тисяч га). Деякі винні будинки мають 400-річну історію.

Страсбург має великий міжнародний аеропорт, але багато мандрівників, які вирушають у самостійні тури, вважають за краще добиратися до Страсбурга через Париж. Зараз бронювання авіаквитків online до Франції дозволяє купувати порівняно недорогі квитки до французької столиці. А вже після знайомства з пам’ятками Парижа туристи відправляються в європейську столицю, поїздка до Страсбурга займає 4 години.