Турбота про губи в домашніх умовах

З часом губи втрачають свій колір і форму. Щоб цього не сталося, необхідно піклуватися про них змолоду. Компреси і масаж здатні зробити диво. Необов’язково відвідувати професіонала.

110fbbd9Практично кожна жінка рада, коли у помади висока стійкість. Не потрібно весь час підфарбовувати губи. Але не всім відомо, що це не зовсім вже й добре. Чим довше тримається помада на губах, тим гірше. Стійкість помади досягається за рахунок того, що помада в’їдається в шкіру, знежирює її і, губи втрачають свою вологість. Косметологи не радять користуватися такою помадою. Краще підібрати трохи жирну помаду, яка створює захисний шар на губах. Щоб ваші губи залишалися свіжими, їх необхідно щодня змащувати соком будь-якого фрукта або ягоди. Перед тим, як вийти на вулицю на губи необхідно нанести захисний крем. Це також допоможе уникнути герпесу.

Для зняття макіяжу краще використовувати косметичні вершки.

Якщо ваші губи стали сухими і вкрилися лусочками, не намагайтеся їх видаляти. Сухі шматочки шкіри потрібно обов’язково змочити. Для цього використовуйте заварку чорного чаю. Заварка чорного чаю сприяє збереженню контуру губ, який з віком розпливається. Для цього потрібно робити компреси з чаю, а після компресу — масаж губ. Якщо на губах немає тріщин і ранок, то масаж можна виконати м’якою щіткою, яка з легкістю видалить ороговілу шкіру.

Якщо під рукою немає ніякого бальзаму, то замість нього можна використовувати мед, який потім можна просто облизати. Оливкова олія відмінно підійде в якості зволожуючого засобу.