Туалетну воду треба вибирати правильно

Самоствердження сучасної жінки організовує навіть її запах: не завжди прагнення здаватися сильною асоціюється з її одягом, зачіскою і макіяжем, так як чоловіки, як і будь-які самці, більше орієнтуються на запах. Якщо жінка пахне так, що хочеться тут же опинитися під її каблуком, то не варто і замислюватися над тим, що частина представників сильної статі дозволять собою командувати.

Toilet-waterЧи добре це? Ймовірно так, коли потрібно керувати великим колективом, який на 70% складається з чоловіків. Але навіть тут жінка не повинна приховувати своїх природних якостей: бути сексуальною та бажаною, але при тому недоступною і є той самий поведінковий фактор, при якому її безперечно визнають лідером. То яка туалетна вода робить жінку ватажком?

Жінки вибирають свій парфум не тільки для агресії, а й для задоволення, під вихід у світ або для зустрічі з коханою людиною. Повірте, що модний напрямок «прет-а-порте» став вирішальною перемогою в тому, що нинішня жінка віддає туалетній воді не завершальний жест, а вводить її в склад свого вбрання, бажаючи повсякденним туалетом.

Туалетну воду треба вибирати правильно! Добре, коли інтуїція жінку не підводить, але відсотків 40 сучасних дам користуватися парфумами не вміють. І це зовсім не означає, що вона так і не навчиться покращувати себе запахом, просто треба вміти відчувати.