Трохи про нарощування волосся. Частина 2

Для любительок частого екстремального фарбування, нарощування, це єдиний спосіб зберегти своє волосся. Так як після фарбувальних речовин волосся відновлюється роками, а після нарощування потрібно всього пару місяців.

40510Варто також зауважити, що волосся не нарощуються просто так, під кожну довжину і тип волосся робиться певна стрижка, яка вписує нову довжину в стару зачіску. Іноді доводиться зрізати волосся «під хлопчика». Найчастіше майстер приймає такі заходи, якщо у панянки слабке або виснажене волосся.
Незважаючи на те, що інтернет рясніє повідомленнями про те, що робити корекцію обов’язково раз на місяць, час корекції визначає сам майстер, він може виставити дату як у три тижні, якщо волосся росте швидко, так і в два місяці, якщо ріст волосся уповільнений.

Рекомендоване нарощування волосся і тим жінкам, які не можуть відростити волосся самостійно, але в нинішньому коротковолосому амплуа почувають себе не надто комфортно.

І так, не потрібно піддаватися «халяві» і йти на дешеве нарощування волосся або нарощувати на дому. По-перше, навіть досвідчені майстри не в змозі наростити собі волосся самостійно і красиво при цьому. По-друге, домашні майстри часто не мають відповідних сертифікатів.

Ніколи не забувайте, що будь-яке втручання в природне приносить з собою як красу, так і проблеми. Тому намагайтеся мінімізувати ризики і слухайте рекомендації свого майстра, а ще краще записуйте.