Трохи про нарощування волосся. Частина 1

Хоч і в «топі» природність, ніхто не заперечує того факту, що можна мати дуже навіть природну красу, але отриману не зовсім природним шляхом. Один з таких шляхів — нарощування волосся.

b6799a537010cac74e7de41a81701a92Почати варто, звичайно, з неприємного — нарощування некорисно для волосся і якщо його проводить майстер з поганим знанням своєї справи, то можна гарантовано відмовлятися від своїх кучерів. Тому, завжди перевіряйте сертифікат майстра, який вам робить нарощування волосся, він повинен бути підтверджений реальною школою, а не просто куплений. Якщо ж ви бачите, що в сертифікаті інформація про школу відсутня — не давайтесь такому майстру в руки ні в якому разі.

Нарощування волосся може бути декількох видів, і всіх їх об’єднує одне — при неякісному закріпленні нового волосся, старе волосся і нове намертво злипнуться і вийде така собі скоринка. На це теж треба звертати увагу, якщо ви відчуваєте, що ваше волосся ведуть себе дуже дивно і збирається колом, йдіть від майстри тут же і біжіть виправляти, інакше доведеться цей кілочок зрізати. Якщо ви не довіряєте своїм відчуттям, попросіть майстра дзеркало для огляду свого волосся, якщо все проходить успішно, то ви будете спостерігати найменші зони стиків на розподілених пасмах, при погано виконуваній роботі поділу не буде, зате буде така собі смуга приклеєного волосся.

На жаль, навіть самий елітний навчений майстер не зможе компенсувати тиску на рідне волосся. Нарощене волосся завжди дуже тисне на волосся своєю вагою.

Зате якщо нарощування проводилося в руках досвідченого фахівця, незважаючи на всі незручності на кшталт неможливості приймати гарячі ванни або ходити в сауну, волосся буде виглядати натуральним і природно складатися в зачіску.