Тростинна засмага: що це таке?

Тростинна засмага, моментальна засмага, голлівудська засмага, каліфорнійська засмага — все це різні назви одного способу засмаги, який заснований на взаємодії витяжки з цукрового очерету з клітинами шкіри.

0a10fba3c28af2fa2598e1d57db6064bМоментальна засмага, тростниковый загар — це професійне нанесення пігменту шляхом розпилення. Не варто плутати тростинну засмагу з автозасмагою, пігмент моментальної засмаги абсолютно не забиває пори і лягає дуже рівно. Крім того, в цьому пігменті містяться речовини, які тонізують шкіру і звужують пори, тобто проявляється і лікувальний профілактичний ефект. Робиться така засмага тільки у спеціалізованих салонах, одним з яких є салон в центре Києва.

Моментальна засмага — це процедура для тих, кому категорично не можна перебувати на сонці і відвідувати солярій, для тих, хто завжди думає, як зберегти молодість і здоров’я, а також, якщо бронзовий золотистий відтінок потрібно отримати в короткий термін.

Така засмага — це справжній порятунок для людей з чутливою шкірою, а також для вагітних, адже в будь-якому стані хочеться отримати гарну засмагу.

Гарна засмага в країнах Європи і США стала культовою. Тому що це недорого, швидко, абсолютно безпечно і приголомшливо привабливо!

Технологія моментальної засмаги, в якій не бере участь ультрафіолетове випромінювання, була розроблена вченими з США. Завдяки тому, що застосовується спеціальна косметика для засмаги, виходить чудовий шоколадно-золотистий колір шкіри. І крім того, що виходить гарна засмага, шкіра стає доглянутою і здоровою.

Ефект від тростинної засмаги з’являється через 5 — 10 годин, але максимального ефекту слід чекати через добу. І потім, протягом двох тижнів шкіра набуває неповторний вигляд.

Ефективність цієї технології гарантується двома складовими. Одна з них це те, що використовувані при такій засмазі спреї-бронзатори наносяться на шкіру за допомогою особливої розпилювальної установки, яка оснащена пристроєм контролю напрямку струменя. Завдяки цьому шкіра буде отримувати рівномірну засмагу, без всяких розводів.

Другим фактором є те, що спрей-бронзатор має особливий склад. Речовина завдяки спрею-бронзатору глибоко проникає в шкіру, при цьому не закупорюючи пори, крім того туди входить спеціальний вітамінний комплекс, який сприяє зволоженню шкіри. Завдяки тому, що моментальна засмага звужує пори, присутній ефект слабкого ліфтингу. Також спрей-бронзатор сприяє поліпшенню стану проблемної, жирної шкіри, маскує її недоліки і позбавляє від використання тонального крему.

Гарну засмагу люди можуть отримати і без сонця, за допомогою спеціальної косметики. Даний косметичний засіб в складі містить речовину дигідроксиацетон (DHA), яка видобувається з цукрового очерету. Саме вона, при реакції з амінокислотами в зовнішньому шарі епідермісу, забарвлює поверхневий шар шкіри.

Для того щоб засмага вийшла природною і красивою в хімічному процесі беруть участь ще два компонента — це ензимний біоактиватор і комплекс амінокислот — тирозин. Саме при контакті один з одним і утворюється речовина меланін, яка є причиною зміни кольору шкіри. Верхні шари моментальної засмаги необхідно оновлювати раз на два тижні.