Тривалий сон може нашкодити вашому здоров’ю

Вчені і дослідники зробили висновки про те, що тривале життя і відмінне здоров’я буває у тих людей, які в добу сплять не більше 7 годин. Людей давно хвилювало те, скільки необхідно часу на сон. 

4a73bf00-8e02-437b-b200-a264528b31a7Але всі питання зводяться до двох основних, а саме, коли потрібно спати і скільки, для того, щоб відчувати себе відмінно, а також як можна зменшити час сну без шкоди своєму здоров’ю?

Безсумнівно, багатьом людям просто дуже шкода витрачати 1/3 життя на сон, і так вважають і фахівці.

Вчені вирахували, що тривалий сон шкодить здоров’ю. Але це аж ніяк не означає, що хронічне недосипання буде забезпечувати вас щастям і бадьорістю. Для всіх людей є своя необхідна норма сну.

Ті, хто люблять спати, навпаки, відчувають себе недобре і тривалість життя у них менша. Те, скільки ви проводите уві сні, пов’язано також і з вашою професією, вчені думають, що безсоння є у юристів, вчителів та у працівників культури.

Але, крім того, не спимо ми більше восени і навесні. Експеримент щодо зменшення часу вашого сну і пошуку необхідного режиму, а саме, чи можна розділити сон добовий на пару частин, чи можна заощадити трохи часу?

Радикально цим питанням займався Леонардо да Вінчі. Леонардо вирішив усунути сон вночі взагалі, але кожні 4 години дрімав десь 15 хвилин. Взагалі, в добу, спав 1,5 години. Дивно, але він повністю висипався.

Всім відомо, що в середземноморських державах є така практика, як розділення сну на два періоди: післяобідній і нічний. Лікарі вважають, що за допомогою цієї системи ви знизите ризик того, що розвинуться серцево — судинні захворювання.