Тримаємо ноги в теплі

Тримай ноги в теплі, а голову в холоді — приказка непозбавлена сенсу. Незабаром нас чекає чергова пора дощів і мокрого снігу і подумати про належну амуніцію для ваших ніжок потрібно вже зараз.

modnaya_obuv_osen-zima_2016-2017_riflenaya_podoshvaПідібрати взуття на осінньо-зимовий період не завжди буває просто. Потрібна не тільки якісне і тепле взуття, а й те, що буде відповідати модним тенденціям, а головне нашому смаку і почуття стилю. Варіацій повно — можна відвідати магазини — магазини і вибрати цікаві моделі, можна пройтися по магазинах і підшукати щось там. Розглянемо головні тренди майбутньої осені.

Потовщена рельєфна підошва

Причому її висота обмежується лише вашим власним почуттям комфорту. Таке взуття не тільки виглядає стильно, але і є найбільш практичним. Ботільйони або черевики на такий підошві не виглядають по -армійському, навпаки, в них простежується жіноча нотка. Однак, якщо вам потрібно досягти певного ефекту, знайти брутальні і стильні моделі не буде складно.

Ремінці

Наявність ремінців додасть до вашого образу екстравагантності. Суть тенденції не в наявність парочки ремінців на ваших черевиках, а саме сам факт моделювання взуття з ремінців.

Лак

Лакове покриття повертається. Глянсове покриття відмінно відштовхує воду і бруд, привертає погляди випадкових перехожих.

Оригінальні каблуки

Різні скошені варіанти, гра з кольором і фактурою, вгнутості і опуклості — всі ці варіації знаходять життя. Дизайнери надихалися найрізноманітнішими архітектурними шедеврами: починаючи з Ейфелевої вежі, закінчуючи коринфськими колонами. Тому питань — звідки такі дивні форму, виникнути не повинно.

Загальні поради щодо вибору взуття

Якою б красивою не була модель, якщо вона не прошита і у неї немає водовідштовхувального покриття, довго вона вам не прослужить, та й від холоду не вбереже. Жоден, навіть найвишуканіший образ не вартий вашого здоров’я. Придбайте для міжсезоння як мінімум одну пару хороших гумових чобіт, зручні черевики або ботільйони на кожен день і стильну пару на вихід.