Трикотажні сукні: основні види моделей

Трикотажні сукні стали неймовірно популярними завдяки відомій мадам Коко Шанель. Саме вона просувала їх в маси, підштовхувала дизайнерів створювати все нові і нові моделі. Про далекоглядність мадам Коко ходять легенди. Вже тоді вона однією з перших оцінила переваги трикотажних тканин. Адже сукні з трикотажу не мнуться, їх дуже легко прати, вони добре носяться і відмінно приховують недоліки фігури. Тепер давайте поговоримо про основні види трикотажних суконь.

vyazanoe_plate_lacoste_jil_sanderПрямі сукні дуже гарні для повненьких дівчат. Їх основна перевага в тому, що вони не роблять акцент на талії, і значить ваші зайві кілограми ніхто не помітить. Звичайно, якщо ви дуже худенька, то також зможете її носити. Такі сукні, якраз виділяють модельну фігуру. Сукні прямого фасону найчастіше роблять яскравими, прикрашають малюнком або візерунком.

Облягаючі сукні підходять тільки для дівчат з дуже хорошою фігурою. Вони не приховують недоліків, зате дуже добре підкреслюють всі переваги! Такі сукні допоможуть вам виглядати сексуально, але не вульгарно. В цілому завжди хороший вибір для струнких дівчат.

Годе або як її ще називають сукня русалоньки. Як і облягаючі сукні, годе підходить тільки струнким жінкам. Ваша талія, стегна, сідниці, груди, все буде дуже сильно виділятися. Відмінність таких суконь від усіх облягаючих в тому, що нижче коліна вона дуже плавно починає розширюватися.

Трапеція — це дійсно універсальна сукня! Вона підходить всім дівчатам незалежно від фігури. Всі ваші недоліки будуть надійно сховані. Крім того, дану сукню дуже зручно носити під верхнім одягом, а значить вона може бути застосована і в зимово-осінній період.

Сукня з драпіруванням — це чудове рішення для походу на якийсь світський захід. Всі дизайнери роблять сукні з драпіруванням по своєму, так що у виборі моделей у вас не буде проблем. Кому такі сукні йдуть, залежить конкретно від моделі.

Спортивні сукні ще не так давно були призначені виключно для занять спортом, проте дизайнери вирішили по-іншому. Тепер сукні спортивного фасону можна застосовувати для різних цілей.