Трикотажні сукні для повних жінок: особливості та різновиди

Сукня — це така річ, яка є у кожної дівчини без винятку. Це зовсім не дивно, адже трикотажна сукня можна сказати, універсальний одяг. У ній можна ходити на роботу, на вечірку, світські заходи і просто вийти на прогулянку.

trikotazhnye-platya-dlya-polnyx-28Якщо ви повненька, то трикотажні сукні повинні стати вашими найкращими друзями. Вдало підібрані моделі допоможуть приховати різні недоліки, але в той же час підкреслити переваги. До речі, не можна не згадати, що трикотажні матеріали, дуже податливі і довговічні. Вони добре пропускають повітря, так що навіть жарким літом, в такій сукні вам не буде спекотно. Крім цього, такі сукні дуже зручні, правильно підібрані моделі не будуть обмежувати ваші рухи.

Але, якщо ви страждаєте від зайвих кілограмів, то перед покупкою, потрібно дуже уважно і ретельно підбирати і приміряти модель, яка вас цікавить. Наприклад, багатьом повненьким дівчатам дуже підходять сукні у формі трикутника. Вони допомагають приховати виступаючий животик і дуже широкі стегна. Найкраще, щоб довжина доходила до колін. Так і ноги будуть здаватися стрункішими, і взагалі, в цілому форма тіла буде виглядати більш гармонійно. Також, багатьом повненьким жінкам, дуже добре підходять сукні з глибоким вирізом в області декольте. Якщо у вас великі груди, то не варто їх приховувати, навпаки, зробіть їх предметом своєї гордості.

До речі, не варто залишати без уваги і такі моделі трикотажних суконь, які володіють завищеною талією. Для багатьох дівчат із зайвими кілограмами вони стали самим справжнім порятунком. Деякі моделі прикрашають поясом трохи нижче грудей, і виглядає це дуже навіть привабливо. Крім усього вищевказаного на окрему увагу заслуговують двошарові сукні з довжиною нижче колін. Вони добре підходять взагалі всім дівчатам, але для повненьких, це неймовірно гарне рішення. Візуально, в такій сукні ви будете виглядати кілограм на п’ять-десять худішою. Якщо говорити про колір, то краще за все підходять холодні, спокійні тони. Добре виглядають сірі, сині, чорні, коричневі і бордові кольори. Вони візуально зменшують обсяг фігури.