Трикотаж: правила гарної покупки

Трикотажні вироби займають чи не основну частку на вітчизняному ринку, що реалізує одяг для жінок, чоловіків і дітей. Насправді, якісний трикотаж в усі часи завжди високо цінувався покупцями за унікальні властивості і особливості.

trikotazhЧим примітний хороший трикотаж?

При купівлі трикотажних виробів слід, в першу чергу, звернути увагу на назву фірми — виробника та країну, де була виготовлена конкретна річ.

Якісний виріб з перших дотиків неважко відрізнити від підробки навіть пересічному покупцеві, адже хороша річ не колеться, рівномірно розтягується і стягується по всій довжині, володіє привабливим забарвленням і приємна на дотик.

Між іншим, вас може зацікавити трикотаж для взрослых, який ви можете придбати на сайті sofiyatextil.com.ua за найприємнішими цінами!

Хороший трикотаж стійкий до вицвітання і вигорання – він не злиняє при першому ж пранні.

При покупці слід звернути увагу і на рівномірність тканини, яка повинна бути однорідною по всій поверхні, і на якість обробки швів. Враховуючи, що сучасне виробництво в’язаного трикотажу практично повністю копіюють недобросовісні фірми-виробники, краще витратити трохи більше часу на покупку, ніж потім сумувати про даремно витрачені гроші.

Ознаки поганого виробу

Якщо трикотажний виріб легко мнеться, але при цьому, розправляючись, не набуває попередньої форми – це може заявляти про погану якість матеріалу. Крім того, дуже часто трикотажні вироби низької якості при обмацуванні залишають на руках сліди фарби (зазвичай такі речі мають ще і різкий неприємний запах). Від придбання подібних виробів, зрозуміло, слід відмовитися.

Рекомендації фахівців

Купуйте трикотаж в перевірених відділах продажів і надійних інтернет-магазинах, де дотримуються права споживача і реалізуються якісні вироби від перевірених виробників.

Будьте уважні при покупці: не поспішайте, оглядайте кожен сантиметр виробу. Пам’ятайте, що хороша трикотажна річ повинна легко м’ятися і настільки ж легко розправлятися, набуваючи колишній вигляд. Ні в якому разі виріб не повинен бруднити руки і володіти специфічним запахом. Крім того, багато що можуть розповісти і шви речі: якщо вони погано оброблені, то від покупки краще утриматися.