Трикотаж: плюси і мінуси

Трикотаж є унікальним матеріалом. Його структура представлена з’єднаними між собою петлями. В основі звичайної тканини лежить система ниток, розташованих одна відносно одної під кутом 900. Незвичайність основи трикотажу обумовлює його унікальні властивості.

odezhda_iz_trikotazha_dlya_polnyh_stefanelТрикотаж надзвичайно м’який і приємний на дотик. За своїм тактильним впливом він нагадує оксамит. Петлі в плетінні досить вільні, тому трикотаж вільно пропускає повітря і дає шкірі дихати. Цей матеріал досить міцний. Він легко розтягується і при нетривалому впливі легко приймає вихідну форму. Якісний трикотаж виготовляють з екологічно чистої бавовни, яка становить основну масу виробу. З цього матеріалу випускаються вироби для будь-якого віку і статі. Цей матеріал актуальний як для чоловіків, так і для жінок.

До речі, в інтернет-магазині http://hlopok.ua/ ви можете придбати якісний та довговічний одяг за найвигіднішими цінами.

За трикотажним одягом легко доглядати. Він прекрасно переться. Його важко пом’яти. Одяг з трикотажу надзвичайно гігієнічний. Він володіє хорошою гігроскопічністю. Це означає, що трикотаж пропускає не тільки повітря, а й вологу. В такому одязі ви не будете сильно потіти. Комфортно буде і в холод, і у спеку. Недарма останнім часом набирає популярність трикотажна нижня білизна. У трикотажній тканині не накопичується статична електрика. Кофта з цього матеріалу не буде електризувати волосся, а спідниця не прилипне до ніг. Відпадає потреба в антистатиками. Також трикотаж продається за доступними цінами.

Необхідно згадати і про недоліки цього матеріалу. Трикотажні вироби виглядають дещо просто. Для повсякденного носіння вони гарні, але на свято такий одяг не одягнеш. Трикотажний одяг досить щільно облягає фігуру. Такі речі не приховують недоліків тіла. Також небажано такі речі прати в машинці. Так вони швидко розтягнуться і втратять форму.

Переваг у трикотажу набагато більше, ніж недоліків. Решта — справа вашого смаку.