Три складових ефективної боротьби із зайвою вагою

У гонитві за струнким і підтягнутим тілом багато дівчат перегинають палицю, виснажуючи себе жорсткими дієтами. Насправді для довгострокового схуднення необхідний збалансований раціон в поєднанні з помірним фізічним навантаженням. Інтервал між прийомами їжі повинен бути не менше п’яти годин, крім того не варто відкладати основний прийом їжі на вечірній час. На роботі не слід нехтувати обідньою перервою. Якщо перед сном зовсім немає сил терпіти голод, то дозволено з’їсти яблуко чи моркву, але не бутерброд з ковбасою. По — справжньому збалансоване харчування має бути багате білками, жирами і вуглеводами, однак при схудненні добова норма споживання жирів не повинна бути більше 50 грам.

nabor-vesa1Фізичні навантаження при схудненні

Не треба різко починати бігати вранці або у вихідні дні. Виснажливі тренування швидко відіб’ють всі бажання займатися спортом. Для нетренованої людини важливо подолати більшу відстань у повільному темпі, ніж пробігти 200 метрів на максимальній швидкості і впасти без сил. Ідеальним варіантом будуть велосипедні прогулянки або заняття плаванням, при яких пульс не перевищує 120 ударів в хвилину. В цьому випадку з організму будуть спалюватися саме жири, а не вуглеводи, позбавлення від яких не представляє особливого інтересу.

Психологічний настрій при схудненні

Для того, щоб схуднення було в радість, необхідно знайти мотивацію, яка б не зникла в найближчі півроку. Зазвичай дівчата прагнуть схуднути для того, щоб підвищити власну самооцінку, а також стати більш привабливими в очах протилежної статі. Деякі навіть купують сукні на кілька розмірів менші і вішають її в шафу на видне місце, щоб щодня споглядати, заради чого доводиться боротися зі своїми слабкостями. Інші дівчата більше схильні довіряти мистецтву медитації, яке в цілому благотворно впливає на психіку людини. Крім того, не слід забувати, що набагато легше худнути разом з кимось, ніж поодинці, тому варто з’ясувати, чи не хоче хтось із родичів чи друзів приєднатися до боротьби із зайвою вагою.