Три простих способи скинути зайву вагу

Багато вважають дієти і фізичні навантаження нудними і малоефективними. Фахівці рекомендують спробувати скористатися досить простими додатковими способами для схуднення.

Women measuring waist. Available light shot

Women measuring waist. Available light shot

1. Генеральне прибирання

Можливо, багато хто не приходить в захват від таких занять, як прибирання та прання. Але ставлення до домашніх клопотів може істотно змінитися після того, як стане відомо, що зусилля, витрачені на них, можуть значно вплинути на фігуру. Було доведено, що миття підлоги протягом півгодини змушує організм витратити 150 калорій. А враховуючи, що генеральна прибирання супроводжується чищенням килимів та пересуванням меблів, то можливість витрати калорій значно зростає.

2. Ефект сауни

Останнім часом не залишається сумнівів в тому, що сауна корисна для організму. Під час відвідування сауни, у людини поліпшується кровообіг, знімається м’язовий тонус, зникають болі, викликані хворобами кісток і суглобів, виводяться шлаки, очищається і оновлюється шкіра. Кормі цього, поліпшується сон і знімається стрес. Було встановлено, що крім перерахованих позитивних властивостей сауни, люди, які регулярно відвідують сауну відзначали швидке скидання зайвої ваги. У сауні відбувається прискорення обміну речовин, а для виведення поту організм витрачає багато енергії. Доведено, що за одне відвідування сауни людина витрачає 300 калорій. Такого результату можна досягти, пробігши відстань близько чотирьох кілометрів. Перш ніж йти паритися, необхідно порадитися з лікарем, а потім вибрати гарну сауну.

3. Латинські танці

Твердження, що танці допомагають схуднути, вірне. Заняття танцями сприяЄ зміцненню серцево – судинної системи і виведенню шлаків з організму. І зовсім необов’язково записуватися в танцювальну групу. Досить увімкнути латино – американську музику і почати танцювати на здоров’я у себе вдома.

Завдяки досить простим способам боротьби із зайвою вагою, можна не тільки змінити фігуру, але і значно поправити здоров’я.