Три причини вибрати вії для нарощування lamour

Гарний загадковий погляд можна створити за допомогою вправного макіяжу, є тільки одне але — процедура вимагає часу, декоративних засобів і не зберігає ефект на довгий термін. Існує гідна альтернатива, яка дозволяє додати очам виразність за допомогою штучних вій. Сучасні способи їх нарощування дозволяють змінити зовнішність і створити ідеальний образ без нанесення косметики.

narashhivanie-resnic (1)Ази для початківців: цікаві факти про нарощування вій

Спеціальна б’юті-процедура дозволяє домогтися візуального поліпшення природних вій за допомогою їх подовження, збільшення об’єму, зміни кольору. Для цього використовується особливі матеріали — синтетичні волоски різного виду і професійний клей для вій. Ефект процедури залежить від досвіду і вміння майстра, якості вихідних матеріалів.

Компанія Lamour пропонує величезний асортимент вій для створення класичних і екстравагантних образів. Відповідно до класифікації, в каталозі можна вибрати синтетичні матеріали за різними параметрами:

 

  • за колористикою — однотипні і міксовані, класичні чорні, коричневі і кольорові, вії з пофарбованими кінчиками;
  • за довжиною і товщиною волосків, для створення будь-якого об’єму, дизайну нарощування;
  • за вигином вій, від майже прямого до сильно вигнутого, для корекції форми і глибини погляду, створення природного або лялькового образу.

Поради для правильного вибору

Великий онлайн-каталог дозволяє вибрати все необхідне для роботи візажиста чи лашмейкера, використовуючи спеціальні позначення і назви, барвисті фото і докладні характеристики товарів. Компанія-виробник надає можливість придбати вії для нарощування за привабливими цінами. До товарів для корекції вій пред’являються особливо жорсткі вимоги щодо якості — вони повинні бути безпечними, гіпоалергенними, комфортними у використанні. Має значення стійкість клею до зовнішніх чинників і впливів, в його складі не повинно бути формальдегіду і небезпечних речовин. Вся продукція, представлена в каталозі Lamour, відповідає сучасним світовим стандартам, відрізняється преміальною якістю і гарною репутацією у професіоналів багатьох європейських країн.

Продукція фірми відповідає сучасним міжнародним і вітчизняним стандартам, що підтверджується сертифікатами. Виробник відкритий для співпраці з будь-якими організаціями.