Три причини, чому вигідно купувати взуття оптом

Практично будь-який товар може продаватися як в роздріб, так і оптом. Причому при закупівлі відразу ж великої кількості товару вас чекають знижки та пропозиції на більш вигідних умовах. Це зручно і практично для всіх сторін угоди, тому що це несе свої плюси. Неважливо, яка саме сфера торгівлі — це правило працює скрізь. Продавцю буде вигідно продати якомога більше товару і при цьому можна трохи знизити накрутку. Покупцеві ж при необхідності великої кількості товарів буде приємно купити його дешевше, ніж він очікував.

1 (2)І це перша причина, чому вигідно купувати взуття оптом. Незважаючи на те, що продавець знижує ціну на оптові закупівлі, він все одно залишається в прибутку за рахунок реалізації більшої кількості товару і повернення коштів за виробництво продукції. Покупець же просто економить власні гроші. Причому купити відразу багато взуття можуть не тільки роздрібні продавці, а й люди, які організували спільну покупку, щоб заощадити свої кошти.

Варто зазначити, що купить женскую обувь оптом ви можете за даним посиланням вже зараз.

Причина друга: одна покупка = одна доставка. Логістика часом обходиться досить дорого, особливо, якщо закупівля відбувається в іншій країні або на іншому кінці вашої Батьківщини. І добре, коли є залізничне сполучення, а якщо ні? Саме в таких випадках закупівля оптом стає набагато вигіднішою, ніж організація кількох партій доставок.

Причина третя: налагоджена торгівля. Зазвичай, при оптових закупівлях ви налагоджуєте з виробником регулярні поставки, які дозволять вам завжди мати товар на складі. Немає нічого кращого, ніж міцні і довірчі двосторонні відносини між продавцем і покупцем. При довготривалій співпраці ви можете укласти більш вигідний договір і ваш склад ніколи не буде порожнім.

Так, всі ці поради здебільшого відноситься до розділу B2B, але й роздрібні покупці зможуть винести якісь плюси з цієї інформації і подумають про організацію спільних оптових закупівель.